Hepsiburada geç tahmini teslimat tarihi

Tenseii

Centipat
Daha fazla  
3 Haziran cumartesi günü Hepsiburada'dan bir ürün satın aldım 5 Haziran'da kargoda yazıyordu ve tahmini teslimat tarihi 12 Haziran yazıyor.Bu tarihten önce gelme ihtimali var mı? Varsa ne zaman gelir?

3 Haziran cumartesi günü Hepsiburada'dan bir ürün satın aldım 5 Haziran'da kargoda yazıyordu ve tahmini teslimat tarihi 12 Haziran yazıyor.Bu tarihten önce gelme ihtimali var mı? Varsa ne zaman gelir?
Önceden gelme ihtimali var. Fakat hepsiburada tahmini teslimat tarihine absürt tarih koyuyor. Önce gelir/gelebilir diyebiliriz.

Ekran koruyucu aldığımda 12 Nisanda siparişi verdim, diğer ay kargoya verilecek gözüküyodu. Yani bayağı absürt tarihler.

İlk defa Hepsiburada'dan alışveriş yapıyorum daha önceden bu durumu yaşayan varsa ondan bilgi almak istemiştim. Tahmini olduğunu yazmanız için açmamıştım konuyu.
Hocam daha önce alışveriş yapmış olması bir şeyi değiştirmiyor ki. Satıcılar var onlar bir kaç gün içinde kargoya vermekle yükümlü. Kimisi ilk kimisi 4. Günde kargoya verebilir. Ayrıca bulunduğunuz bölgeye ve de kargo şirketine göre teslim tarihi değişebilir. Teslimat tarihini etkileyen bir çok faktör var. O yüzden kimse bilemez.

Geri
Yukarı