Hepsiburada geç tahmini teslimat tarihi

Merhaba, bugün sipariş edeceğim ürün için tahmini teslimat tarihi 13 aralık olarak gösteriliyor. Bu süre çok geç değil mi, bir hata mı var yoksa cidden bu kadar geç mi geliyor? En geç kargoya verilme tarihi 3 aralık bu arada. Bir de satıcı Hepsiburada, başka bir satıcıdan sepete eklediğim zaman da aynı tarih çıkıyor. Bu kadar geç gelecekse almaktan vazgeçeceğim.
Blackfiday sebebyle korgo şirketleri çok yoğun ve yetişemiyorlar. Geçen hafta cuma aldığım ürün hala daha transfer sürecinde gelmedi, sanıyorum haftaya gelir. Bu tip durumlar böyle zamanlarda oluyo malesef normal karşılamamız gerekiyo.

Beklemek pek sorun değil benim için ama şeyden endişeleniyorum, süre ne kadar uzarsa problem yaşama ihtimalim de o kadar artabilir yaşayacağım herhangi bir problemde de onla bunla muhattap olmak istemiyorum açıkçası. Yoğunluktan araya kaynar bir şey olur özellikle satıcılarla bu tarz firmalarla muhattap olmak beni yoruyor önceki alışverişlerimde de bazı sorunlar yaşadım. Süre uzun olsa da sonunda gelir değil mi? Uğraşmak istemiyorum çünkü.

Ben 22 Kasım'da sipariş vermiştim.26 Kasım'da PTT kargoya verildi.En geç teslim tarihi 5 Aralık yazıyordu.Şuan 3 Aralık olarak güncellemişler. Bekliyoruz bakalım.

Hepsiburada satıcı ile aldım hepsijet var diyor ama 5 tane siparişte 3'üne ptt ile gönderiliyor.
PTT Kargo işkence...

TR'de online alışveriş henüz olgunlaşmadı arkadaşlar ayrıca kargo olayı zaten yerlerde sürünüyor. Bunları bilerek alışveriş yapın. Toplu indirim tarihlerinde ucuza ürün alan binlerce insan var. Sabredin gelir. Aliexpresten filan alsanız ne olacaktı.. 2-3 ay bekliyorsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı