Hepsiburada iade kararı verilmesi ne kadar sürer?

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Hepsiburada üzerinden, Hepsiburada satıcısından bir ürün aldık ama defolu çıktı. Daha demin kargocu geldi ve ürünü aldı. Yarın depolara vs. inse, kaç güne karar verilir? Umarım cuma gününe kadar uzamaz.

Hepsiburada üzerinden, Hepsiburada satıcısından bir ürün aldık ama defolu çıktı. Daha demin kargocu geldi ve ürünü aldı. Yarın depolara vs. inse, kaç güne karar verilir? Umarım cuma gününe kadar uzamaz.

Genelde hespiburada'dan iade ettiğim ürünler 2-3 gün içerisinde ellerine ulaşır. Kredi kartınıza paranın iade edilmeside 1-2 günü bulur.

Genelde ellerine ulaştığı gün veya ertesi günü onay veya ret gelir.
Cumaya kadar uzamaz fakat iade kararından sonra paranın bankanıza yatması birkaç gününüzü alabilir.
Birkaç gün içerisinde karar belli olacaktır.
Genelde hespiburada'dan iade ettiğim ürünler 2-3 gün içerisinde ellerine ulaşır. Kredi kartınıza paranın iade edilmeside 1-2 günü bulur.
Arkadaşlar para iadesi değil, değişim istiyorum, bunu talepte belirttim. Eğer değişim olmazsa, iade olacak. Teşekkürler, umarım Cuma'ya kadar uzamaz.

Ürün iade anlamında yazmıştım. Ürünü iade vereceğim, onlar bana aynısını geri verecek.

Bende ürün değiştirme talebinde bulunmuştum. Önce bakıyorlar ürünün defolu olup olmadığına sonra değişim yapıyorlar. Bir de çok fazla teknik destek ve değişim gönderildiği için sırada bayağı bir vardır. Benim de bir ürünüm bozulmuştu değişim istemiştim 1 hafta sonra elime ulaşmıştı.

Ben de ürün değiştirme talebinde bulunmuştum. Önce bakıyorlar ürünün defolu olup olmadığına sonra değişim yapıyorlar. Bir de çok fazla teknik destek ve değişim gönderildiği için sırada bayağı bir vardır. Benim de bir ürünüm bozulmuştu değişim istemiştim 1 hafta sonra elime ulaşmıştı.
Karar verilmesi 3-4 günü bulur yani?

Yeni konular

Geri
Yukarı