HepsiBurada İade süreci

Böyle büyük bir kurumsal firmanın sizi ezmeye çalışacağını sanmıyorum. Zaten dediğimiz gibi 14 gün içerisinde sorgusuz sualsiz hiçbir sebep göstermeden iade hakkınız bulunuyor. İsterseniz silin, değiştirin size kalmış. Yalnız farklı bir satıcıdan aldıysanız ve o satıcı da iade kısmında sorun çıkartıyorsa biraz uğraşırsınız o kadar. Ama Hepsiburada iade sürecinde memnun kaldığım bir yer olmuştur. İnşallah sorun yaşamadan iade edersiniz.

Ürünü hepsiburada satıcısından almadım maalesef elmacık diye bir satıcıdan aldım. Umarım sorunsuz hallolur.
Ne demek edemezsin bal gibi de edersin, bu sitenin adını yazmasaydın bile sorunun bu site olduğunu 5 KM öteden anlardım. Daha kurumsal yerlerden alışveriş yapın.
Umarım öyle olur..
Onlar seni ezmeye çalışırsa, Tüketici Hakem Heyeti de onları ezer. 14 gün içerisinde iade senin yasal hakkın.

Son olarak ona başvuracağım galiba. Durumla ilgili güncellemeleri paylaşacağım

Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. Acaba yazdığım notu silsem mi kararsız kalmadım değil, bu şekilde nazik davrandığım için ezmeye çalışmasınlar :/
Bu arada herhangi bir fatura yollamadılar kağıt olarka. E arşiv olarak eposta üzerinden yolladılar bunun çıktısını alıp koymam gereklimi kargonun içine
Hayır gerekli değil. Ürün size nasıl geldiyse o şekilde göndereceksiniz.

Geri
Yukarı