Hepsiburada iade süreci

Rezerve6

Kilopat
Makaleler
12
Yer
Kajaani
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600, Galax SG RTX3080, ASUS B550M-K, Kingston Fury Beast RGB 32 GB RAM, 1 TB PNY CS2130, 1 TB 970 Evo, Corsair RM850
Öncelikle selamlar. Ocak ayında aldığım SSD'yi kasma donma ve sistemi açmama sorunları nedeni ile Hepsiburada'ya gönderdim. Ürünumun onarılmasını istiyorum dedim ve bu ayın 12'sinde Hepsiburada tarafına ulaşmış. Burada iki sorum var. Bekleme süresi tahmini ne kadar olabilir? Bir ikincisi ise sonuç ne olur disklerde genelde değişim oluyor diye biliyorum ama sizlerin de görüşlerini almak istedim.

Öncelikle selamlar. Ocak ayında aldığım SSD'yi kasma donma ve sistemi açmama sorunları nedeni ile Hepsiburada'ya gönderdim. Ürünumun onarılmasını istiyorum dedim ve bu ayın 12'sinde Hepsiburada tarafına ulaşmış. Burada iki sorum var. Bekleme süresi tahmini ne kadar olabilir? Bir ikincisi ise sonuç ne olur disklerde genelde değişim oluyor diye biliyorum ama sizlerin de görüşlerini almak istedim.

Tamir servis muhabbeti ne kadar sürüyor bilmiyorum ama benim iadem hepsiburada.com'a ulaştıktan sonraki üç gün içerisinde para hesabıma yattı. Ziraat kullanıyorum 2 ila 8 iş günü sürüyor iade parasını işlemesi.

Ben olsam iade etmenin bir yolunu arardım. Belli bir garanti ile satılan ürün sen yanlış bir şey yapmadan sorun çıkarmaya başlıyorsa ondan hayır beklemem ben.

Ben olsam iade etmenin bir yolunu arardım. Belli bir garanti ile satılan ürün sen yanlış bir şey yapmadan sorun çıkarmaya başlıyorsa ondan hayır beklemem ben.

Siparişin üzerinden 2 hafta geçince iade hakkı olmuyor diye biliyorum. Bir umut sıfır ürün gelir diye gönderdim.

Ürün garantili olduğu için ve sizden kaynaklı sorun olmadığı için ücretsiz tamir edilir. tamir süresi 30 günü geçemez ama bence iade yapmaktır . İade yapıldığı gün (ürün karşıya ulaşır ulaşmaz ) hafta içi ve mesai saatleri ise yaklaşık 1-2 saatte gelir

Ürün garantili olduğu için ve sizden kaynaklı sorun olmadığı için ücretsiz tamir edilir. Tamir süresi 30 günü geçemez ama bence iade yapmaktır. İade yapıldığı gün (ürün karşıya ulaşır ulaşmaz ) hafta içi ve mesai saatleri ise yaklaşık 1-2 saatte gelir.

Ne gibi bir tamir işlemi olabilir SSD'ye.

Ne gibi bir tamir işlemi olabilir SSD'ye.
ssd ye tamir uygulanmaz tamir fabrikasına gönderilir incelemeden sonra size herhangi bir hata tespit edilemedi diye uyarı verir yeni aynısından ürün gönderirler bu yüzden kasma sorunu yaşıyorsan yenisi de aynı olacağından iade yapman daha mantıklı hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı