Hepsiburada iade süreci

SSD'ye tamir uygulanmaz tamir fabrikasına gönderilir incelemeden sonra size herhangi bir hata tespit edilemedi diye uyarı verir yeni aynısından ürün gönderirler bu yüzden kasma sorunu yaşıyorsan yenisi de aynı olacağından iade yapman daha mantıklı hocam.

Öyle düşününce mantıklı geldi ama iade etsem bile o paraya SSD bulmam imkansız gibi duruyor.

Hocam işine yaramıyor ise ucuz olmasının ne anlamı var.

İşime yaramasından ziyade 208 liraya almıştım ve şu an bir şekilde iade edip parasını alsam bile aldığım paraya bir SSD bulmanın zor olduğunu söylüyorum.

Ben 9 Nisan'da kulaklık almıştım ve 21 Nisan'da elime ulaştı. Sorunlu idi ve iade başlattım, aras kargo saolsun 1.5 hafta gelip almadılar en sonunda kendim babama gönderttim. Sonra bi 2 hafta sonra ürün onarılıp gönderildi yazdı ve müşteri hizmetlerine sorduğumda ürünün ulaştığını ve 20 gün için de bana gönderileceğini söylediler. 4 Haziran'da elime ulaştı. Bence SSD için daha da uzun sürer bu...

Ben 9 Nisan'da kulaklık almıştım ve 21 Nisan'da elime ulaştı. Sorunlu idi ve iade başlattım, Aras Kargo sağ olsun 1.5 hafta gelip almadılar en sonunda kendim babama gönderttim. Sonra bir 2 hafta sonra ürün onarılıp gönderildi yazdı ve müşteri hizmetlerine sorduğumda ürünün ulaştığını ve 20 gün için de bana gönderileceğini söylediler. 4 Haziran'da elime ulaştı. Bence SSD için daha da uzun sürer bu...

Ben kargoya bizzat kendim yolladım ve şu an ellerinde. Yazan şey müşteri gönderi onayı verildi diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı