Hepsiburada iade süresi ortalama kaç gün?

EmirEsen_1

Decapat
Daha fazla  
Hepsiburada üzerinden bilgisayar sipariş edeceğim ancak şu anda bir iade sürecinde laptopum var. Bu laptopum yüksek ihtimal iade edilecek. Oldu ki iade edilmedi Hepsiburada'dan aldığım bilgisayarın kutusunu açmadan iade etsem ortalama kaç günde ve sorunsuz iade edebilir miyim?

Maksimum 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Eğer kutusu açılmamış ise sorunsuz bir şekilde iade edebilirsiniz. Ben bir keresinde RAM almıştım. Bilgisayarıma taktım fakat önceki ile uyumlu çalışmadığını fark edince kutusuna koydum ve yolladım 3 günde iademi onayladılar. Hiç de sorun etmediler. İade sebebini detaylı ve mantıklı bir dille belirtirsen sorun olmaz. Satıcı Hepsiburada ise müşteri memnuniyeti kapsamında daha çok özen gösterirler.

Kargoya göre değişir. Biz klima almıştık hasarlı çıktı iade talep ettik horoz lojistik çıktı adamlar kargoyu geri götürene kadar kış geldi.

Maksimum 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Eğer kutusu açılmamış ise sorunsuz bir şekilde iade edebilirsiniz. Ben bir keresinde RAM almıştım. Bilgisayarıma taktım fakat önceki ile uyumlu çalışmadığını fark edince kutusuna koydum ve yolladım 3 günde iademi onayladılar. Hiç de sorun etmediler. İade sebebini detaylı ve mantıklı bir dille belirtirsen sorun olmaz. Satıcı Hepsiburada ise müşteri memnuniyeti kapsamında daha çok özen gösterirler.
Satıcı monster o da sıkıntı çıkmaz de mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı