Hepsiburada kargom hala gelmedi, ne zaman elime ulaşır?

NGY

Kilopat
Yer
DENİZLİ
Daha fazla  
Meslek
OPERATÖR
Hepsiburada'dan cuma günü aldığım ürün hala ulaşmadı. Ne zaman elime ulaşır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son zamanlarda sosyalde çok fazla bu konu hakkında konu açıldı. Siparişler bölümünde kargo takip ile takip edebilirsiniz. Eğer orada hala kargoya verilmedi gözüküyorsa canlı iletişim var direkt ararsanız hem ürün hem de kargo vs bilgi veriyorlar. Ben hiçbir zaman Hepsiburadadan geç kargo almadım. Acilse oradan bildirirseniz size yardımcı olurlar :)

Son zamanlarda sosyalde çok fazla bu konu hakkında konu açıldı. Siparişler bölümünde kargo takip ile takip edebilirsiniz. Eğer orada hala kargoya verilmedi gözüküyorsa canlı iletişim var direkt ararsanız hem ürün hem de kargo vs bilgi veriyorlar. Ben hiçbir zaman Hepsiburadadan geç kargo almadım. Acilse oradan bildirirseniz size yardımcı olurlar :)
Mesaj yazmayı denedim fakat otomatik seçenekler sunuyor yani manuel olarak yazamadım. Nasıl yapabilirim yardım eder misiniz?
Bence sıkıntı Ptt kargoda.
Mesaj yazmayı denedim fakat otomatik seçenekler sunuyor yani manuel olarak yazamadım. Nasıl yapabilirim yardım eder misiniz?
Bence sıkıntı Ptt kargoda.
Ayrıca destek hattını arıyorum bir türlü canlı iletişime geçemedim.

İletişim: 0850 252 40 00 | Buyrun telefon numaraları. Mesajla çok geç cevap veriyorlar, bu numaradan ararsanız 5-6 dakika içinde bağlanırsınız. Ama dediğim gibi eğer kargoya verilmişse kargo şirketiyle iletişime geçmeniz lazım.

Mesajla telefonla uğraşmanıza gerek yok çünkü herhangi bir sonuç elde edemezsiniz Aynı şeyleri ben de yaşadım kafayı Yemekten başka işe yaramıyor teslim tarihine güvenip bekleyeceksiniz yapmanız gereken bu 28 kasım tarihli siparişim teslim tarihi 20 Aralık gözüküyordu Bugün teslim aldım Allah sabırlar versin

Hocam bugün hem ilçemin pttsini aradım hemde ptt müşteri hizmetlerini aradım ilçedeki pttde görünen şu erzurumda torba açılmış müşteri hizmetlerindeki bilgi ise şu ilinize doğru transfer sürecinde ve kendim ptt gönderi sorgulamadan bakıtğımda ise resimdeki.
Adsız.png

Bunun hakkında bilgisi ya da başına gelen arkadaşlar var ise yardımcı olabilirler mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı