Hepsiburada kargom halen gelmedi

KeremKutayK

Decapat
Daha fazla  
Ekte gördüğünüz monitörü 17 Mart pazar günü sipariş verdim ve verdiğim saat aralığına göre siparişim 1 gün sonra kargoya verilmesi lazımdı. 19 Mart salı günü ürün halen kargoda ve dağıtıma çıkmadı. Dedimki olabilir bekledim 20 Mart çarşamba gününü ve yine aynı durumdaydı bugün ise 21 Mart perşembe yine durumu aynı bekliyorum. Dün müsait olmadığım için WhatsApp hizmetlerine yazdım ve yazdıkları yüzünden daha da sinirlendim: "kargonuz şu anda... Deposundadır." sitede kargomun yola çıktığı görülüyor ama müşteri hizmetleri halen yola çıkmadığını söylüyor ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-03-21-14-55-53-461-edit_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2024-03-21-14-55-53-461-edit_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 35
HepsiJET tarafında hiçbir gecikme yaşamadım fakat güvenilir ve sağlam bir şekilde paketi teslim ettiklerinden eminim. Fiyat konusunda üst bant olan ürünlerimin hepsini HepsiJET kargosu ile teslim eden firmalardan almaya dikkat ettim. Süreçte gecikme olsa da ürünün sağlam gelir. Bazen depoda bulunmayan ürün için başka bir depoya gidilebiliyor. Hepsiburada, kendi sattığı ürünleri kendi yerel depolarından getiriyor çünkü.

Sinirlenecek ne var onu anlamadım yoğunluktan dağıtıma çıkmıyordur cumartesine kadar elinde olur.

Hocam bakın en sinir eden kısmı şu benim zamanım olsa depodan alırım gidip deponun bana yakınlığı 1 saat filan öyle uzakta değil gidişata göre bu kargonun transfer sürecine girmesi var nota göre Ümraniye'ye gidecek oradan da teslimat şubesine ama halen ürünüm depodan çıkmadı.

HepsiJet tarafında hiçbir gecikme yaşamadım fakat güvenilir ve sağlam bir şekilde paketi teslim ettiklerinden eminim. Fiyat konusunda üst bant olan ürünlerimin hepsini HepsiJet kargosu ile teslim eden firmalardan almaya dikkat ettim. Süreçte gecikme olsa da ürünün sağlam gelir. Bazen depoda bulunmayan ürün için başka bir depoya gidilebiliyor. Hepsiburada, kendi sattığı ürünleri kendi yerel depolarından getiriyor çünkü.

Hocam bir depodan transfer merkezine gidecek kargonun gideceği yola bakarsam depo ise bana yakın gidebilsem oradan alacağım arkadaşım benden 1 gün önce aldı aynı kargoyu kendisine kargo 19 Mart'ta teslim edildi benimkisi daha depodan çıkmadı.

Hocam bakın en sinir eden kısmı şu benim zamanım olsa depodan alırım gidip deponun bana yakınlığı 1 saat filan öyle uzakta değil gidişata göre bu kargonun transfer sürecine girmesi var nota göre Ümraniye'ye gidecek oradan da teslimat şubesine ama halen ürünüm depodan çıkmadı.

Hocam bir depodan transfer merkezine gidecek kargonun gideceği yola bakarsam depo ise bana yakın gidebilsem oradan alacağım arkadaşım benden 1 gün önce aldı aynı kargoyu kendisine kargo 19 Mart'ta teslim edildi benimkisi daha depodan çıkmadı.
Sen de haklısın fakat zaten bu sürecin işleyeceğini kabul ederek satın alıyorsun ürünü. Süreç uzadığından dolayı şikayet edebilirsin.

Geri
Yukarı