Hepsiburada "kitimmini" satıcı rezilliği!

Resul1780

Kilopat
Makaleler
1
Öncelikle merhaba arkadaşlar bu konuyu açmanın sebebi bilgilendirmek aynı hataya başka arkadaşlar düşmesin. Hepsiburada'dan 140 TL değerinde ürün siparişi verdim 12 Ağustos'ta sonradan fark ettim 17 Ağustos en geç kargolama tarihiymiş. Tamam dedim kargolarlar diye düşündüm. Ama kargolamadılar satıcıyla da iletişim kurulmuyor zaten defalarca müşteri hizmetleriyle yazıştım kargolanacak dediler ama kargolanmadı ürün. Ben de iptal ettim şimdi de paranın karta yansıması için bekleyeceğim. Satıcının adı "kitimmini" diye bir mağaza. Kısaca arkadaşlar ürün alacaksanız N11 GittiGidiyor gibi yerlerden almak daha mantıklı, en azından satıcıyla iletişim kurabilirsiniz ve zamanınız boşa gitmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba arkadaşlar bu konuyu açmanın sebebi bilgilendirmek aynı hataya başka arkadaşlar düşmesin. Hepsiburada'dan 140 TL değerinde ürün siparişi verdim 12 Ağustos'ta sonradan fark ettim 17 Ağustos en geç kargolama tarihiymiş. Tamam dedim kargolarlar diye düşündüm. Ama kargolamadılar satıcıyla da iletişim kurulmuyor zaten defalarca müşteri hizmetleriyle yazıştım kargolanacak dediler ama kargolanmadı ürün. Ben de iptal ettim şimdi de paranın karta yansıması için bekleyeceğim. Satıcının adı "kitimmini" diye bir mağaza. Kısaca arkadaşlar ürün alacaksanız N11 GittiGidiyor gibi yerlerden almak daha mantıklı, en azından satıcıyla iletişim kurabilirsiniz ve zamanınız boşa gitmez.

Bir satıcı kötü diye Hepsiburada'yı silmemek lazım bence. Ben de Gitti Gidiyor ve N11 gibi mağazalardan alışveriş yapmıyorum ama kötülemiyorum da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle bilgi verici cümleleri paragraf şeklinde okunaklı ve göze batmayan şekilde, okuması daha rahat ve kolay yazsanız keşke...

Bu tip durumlar olabiliyor. Haklısınız sizi mağdur etmişler. Geçmiş olsun. Ancak N11 gibi yerlerde de çok kötü deneyim yaşayanlar var.

Konu tamamen iş ahlakı ve etik. Platform değil.

Tekrar geçmiş olsun hocam, teşekkür ederiz. 🙌🏼

Hepsiburada'nın bir suçu yok ki neden oradan alışveriş yapmayı keselim? Suç direkt satıcının.

Hepsiburada satıcıyla iletişim kurdurtmuyor o yüzden.
@Resul1780 Hepsiburada'nın ne suçu var ki hocam burada ben yıllardır alışveriş yapıyorum Hepsiburada üzerinden aldığım satıcılarda gayet iyiydi puanlamaya göre alışveriş yapmalısın yorumları falan iyi okumalısın.

Satıcıyla iletişim kurulmuyor. Ama N11 ve GittiGidiyor da böyle imkan var.
Satıcı kötü diye Hepsiburada'yı neden kötülediğini anlamadım. Hepsiburada N11'den, GittiGidiyor'dan kırk kat daha iyi.

Bence N11 ve GittiGidiyor daha iyi satıcıyla konuşulabiliyor.
Bir satıcı kötü diye Hepsiburada'yı silmemek lazım bence. Bende gitti gidiyor ve N11 gibi mağazalardan alışveriş yapmıyorum ama kötülemiyorum da.

Böyle bir durumu ilk defa Hepsiburada ile yaşadım N11 ve GittiGidiyor'da bir sorunla karşılaşmadım. Şimdi ben nereden bileyim bir daha böyle olmayacağını.

Yeni konular

Geri
Yukarı