Hepsiburada rezilliği

Hocam, HB'ye ben de aldığım laptopu gönderdim zamanında onarım için. Servise göstertmeden direkt iade ettiler. Tüketici heyetinde ve cimerde şikayetim var şu an.

Konu ile alakası da şu, ben gönderdim, adamların depoya gittiği gibi iade oldu, fakat o kadar apar topar yangından mal kaçırır gibi iade ettiler ki(lansman fiyatıyla ucuza almıştım laptopu), servis ile ilgili mailler hala bana geliyor. Yani ürün tamir edilecek, bana gelmeyecekse muhtemelen satışa çıkacak.

Laptop öznesini monitör olarak değiştirin. Benden çıktı, servise gitti, artık gerisi tekrar alacak kişiye bağlı. Hikayenin öteki ucu siz oluyorsunuz muhtemelen. Benim hali hazırda şikayetim falan var çok açık açık bir şey yazmak istemiyorum. Bu yazdığım kadarıyla arka tarafta ne dönüyor sizin hayal gücünüze kalmış artık

Mesafeli alışveriş dolayısıyla 14 gün cayma hakkınız var. Kurulum yapılması buna engel değil. Ürüne zarar vermediğiniz takdirde her halükarda iade almak zorundalar. Monitörler istisna kapsamına girmiyor.

Mesafeli alışveriş dolayısıyla 14 gün cayma hakkınız var. Kurulum yapılması buna engel değil. Ürüne zarar vermediğiniz takdirde her halükarda iade almak zorundalar. Monitörler istisna kapsamına girmiyor.
Emin değilim nasıl bir süreçle uğraşacağım hakkında. Kendileri kurulum yapılırsa iade edemezsiniz diyorlar. Bu yüzden Asus Global'a yazmayı daha sağlıklı buldum.

Emin değilim nasıl bir süreçle uğraşacağım hakkında. Kendileri kurulum yapılırsa iade edemezsiniz diyorlar. Bu yüzden Asus Global'a yazmayı daha sağlıklı buldum.
Bazı ürünler kurulum sonrası iade kapsamına girmeyebilir. Ancak monitörler bu kapsamda değil. İade almalılar.

Hepsiburada yerine daima Hepsiburada'da ki satıcılardan satın alın.
Bu haklı bir serzeniş, aksini beklersiniz normalde fakat malesef haklı.

Haksızlıklarını kendileri kabul edilmeyecek fakat aracı kurum görevi gördüğünde satıcıya yükleneceklerdir. En temel sebebi bu

Hocam bir ürün bozuksa direk iade edin. Aynı hatayı bende yaptım ASUS ROG Fusion 700 almıştım. Sorunlu geldi, değişim yapıldı. 8 gün kullandım yine bozuldu. Ama ben şanslıydım ki para iadem İtopya tarafından servis raporu çıktığı saniye yapıldı.

Özellikle monitör üzerine konuştum, ölü pikselden falan bahsettim. Maalesef kurulum konusunu açtılar bana :/
Ürünü kendilerine geri gönderin ve iade olmayacağının sebebine dair yazılı bir belge talep edin. Bununla tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz. Ancak biraz sorunlu müşteri profili çizerseniz iade alacaklardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı