Hepsiburada kargoya vermeme rezilliği

LerFly

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. Pazartesi saat 12:36'da 3 adet ürün sipariş verdim. Bir tanesi aynı gün kargoya verildi. 2. ürün dün kargoya verildi. Ne hikmetse 3. ürün kargoya çıkmadı. Adamlar İstanbul'dan İzmir'e ürün gönderecek ama kargoya çıkmamış. Arkadaşım aynı ürünü aynı saatte aldı ve adama salı günü teslim edildi, bana daha çıkacak. Aradığımda daha ürünün temin edildiğini söylüyorlar. Arkadaş temin edemediğin ürünü satma. Kasım indirimlerini bahane ediyorlar. E, 1. ürün nasıl hızlıca geldi? Saçma sapan durumlar. Böyle bir durumda ne yapmam lazım?

İndirim süresi bitince kargoya verilecek ama senden ek ücret talep edecekler ek ücret istedikleri anda şikayet et.
Bugün saat 13 kadar zaman verdim whdan yazdım müşteri hizmetlerine. Dedim 1 e kadar zamanınız var 1 den sonra siparişi iptal edip hesabımı sileceğim dedim. Yeter arkadaş adamlar sanki ürünler (ilişkiye) giriyorlar 500 grlık bir ürün altı üstü.

Bugün saat 13 kadar zaman verdim whdan yazdım müşteri hizmetlerine. Dedim 1'e kadar zamanınız var 1'den sonra siparişi iptal edip hesabımı sileceğim dedim. Yeter arkadaş adamlar sanki ürünler (ilişkiye) giriyorlar 500 grlık bir ürün altı üstü.

Bana da aynısı oldu Kara Cuma indirim günlerinden ürün aldım 2 veya 3 saat kalmışken benden kargoya verilir ama ürünü normal fiyatıyla alırsınız dediler şikayeti bastım saniyesinde.

Bana da aynısı oldu Kara Cuma indirim günlerinden ürün aldım 2 veya 3 saat kalmışken benden kargoya verilir ama ürünü normal fiyatıyla alırsınız dediler şikayeti bastım saniyesinde.
Benim hepsiburada ile çok i* dalaşına girmişliğim adamları sıkıştıracağım gene kendileri istiyor.

Ne yaptılar verdiler mi kargoya.
Cumartesine kaldı :(
Şikayet vardan şikayet oluşturdum. Wh üzerinden müşteri temsilcisine yazdım. Satıcının wh hesabına yazdım.(satıcı cevap bile vermiyor hayalet bir şirket araştıracaksan civtec civata)
Şikayet vardan şikayet oluşturdum. Wh üzerinden müşteri temsilcisine yazdım. Satıcının wh hesabına yazdım.(satıcı cevap bile vermiyor hayalet bir şirket araştıracaksan civtec civata)
Kısaca satıcıya birşey olmadı ama bana oldu çünkü vermem gereken bir iş haftaya kaldı. :(
Ne yaptılar verdiler mi kargoya.
Sonuç şu ürünü gece iptal ettirdim şikayet var üzerinden geri dönüş yapıldı ve temsilci şunu dedi "Tekrar satın alın." Kısaca tercih etmeyeceğim siteler arasına girdi kendileri.

Son düzenleme:
Şikayet vardan şikayet oluşturdum. Wh üzerinden müşteri temsilcisine yazdım. Satıcının wh hesabına yazdım.(satıcı cevap bile vermiyor hayalet bir şirket araştıracaksan civtec cıvata)

Kısaca satıcıya bir şey olmadı ama bana oldu çünkü vermem gereken bir iş haftaya kaldı. :(

Sonuç şu ürünü gece iptal ettirdim şikayet var üzerinden geri dönüş yapıldı ve temsilci şunu dedi "tekrar satın alın." kısaca tercih etmeyeceğim siteler arasına girdi kendileri.

N11'den al orası hem daha tasarruflu ve güvenle getirir sadece öneri verdim ama başka yerden de alabilirsin.

Geri
Yukarı