Hepsiburada kullanılmış harddisk mi satıyor?

SpectrumXs

Centipat
Ben 260 TL'ye Hepsiburada'dan Harddisk aldım. Ama sanki daha önce kullanılmış da yeniden satılıyor gibi üstündeki logo da siyah renkte internette gördüğüm, bildiğim harddisk değil yani ben bunu napayım? Merak ettiğim şey bu linkteki yerden alan herkese mi bu siyahlı hali ile geldi? Yanları da hafif hasarlı gibi.

Dosya Ekleri

• IMG_20190821_150821.jpg
    IMG_20190821_150821.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 132
  • Screenshot_20190821-163051.jpg
    Screenshot_20190821-163051.jpg
    137,1 KB · Görüntüleme: 125
Son düzenleyen: Moderatör:
Logo mesele değil ben de harici hard disk almıştım wd elements logo siyah zemine beyazdı görsellerde bana gelen siyah kabartmaydı ona çok da takma. Kullanılmışlık varsa üründe muhtemelen iade üründür.

Satıcı Vip Trend olarak gözüküyor, HB değil. Aldığınız mağazaya mesaj atıp bilgi alabilirsiniz. Attığınız linkte ilanda blue yazıyor, size gelen siyah renk. Kendi Blue model WD HDD'mi kontrol ettim bendeki mavi. 2.el olduğunu sanmıyorum ama model farkı var. İlanda 3 tane resim var ne hikmetse yazıların olduğu mavi kısımı koymamışlar. Dikkatimi çekti. 🙂 Testlerini yapin sıkıntı yoksa kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:
Genellikle internet üzerinden alışveriş yaparken n11 veya gittigidiyor gibi site tercih etmem güvensiz ve bir çok satıcı var çoğu yalan dolan, hepsiburada en azından hepsinden 1 tık üstte, hepsiburada'da alışveriş yaparken satıcı olarak hepsiburada'yı tercih etmekte önem var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı