Hepsiburada mı? Vatan mı?

Ben zamanın da 200 TL'nin lafını yaptım, Hepsi Burada firmasından PSU ve GPU sipariş ettim. 1 Ay boyunca oyalandım, en sonunda gelen ürün ise 10 TL değerindeydi. Bu yüzden kendime söz verdim, bayıldım parayı gittim elden Vatan'dan aldım...

Hepsiburada.com' dan laptop alırsan zaten kutusunda gelecektir. Paketleme sorunu olmayacaktır. Vatan'ı kesinlikle önermiyorum. Bu arada HB'da satıcı olarak HB seçtiğinden emin ol.
Ürünün satıcısı hepsiburada değil. 5-6 satıcı var. Bu satici da indirimde. Normal halinde adam akıllı fiyat farkı yok. Vatan'dan alırsam mağazaya gidip alacağım diğer türlü bir farkı kalmıyor zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünün satıcısı hepsiburada değil. 5-6 satıcı var. Bu satici da indirimde. Normal halinde adam akıllı fiyat farkı yok. Vatan'dan alırsam mağazaya gidip alacağım diğer türlü bir farkı kalmıyor zaten.
Bu devirde satıcıya ne kadar güvenirsiniz. Doların bu kadar hareketli olduğu dönemde yani. Demek istediğim bu satıcı ne kadar ayakta kalabilecek. Belki kalacak belki kalamıyacak. Belki dükkanı kapatıp bu işleri bırakacak 6 ay sonra. Sonra konuları görüyoruz. Keşke 200-300 TL fazla verseydimde başka yerden alsaydım. HB'den laptop almış biri olarak ürün fabrikasyon hatalı geldi. Geri gönderdim 1 hafta içinde yenisini gönderdiler. 2 sefer servise göndermem gerekti. HB'e gönderdim 15 gün içinde teslim edildi. Anakart ve ekran değişmişti.

Ben yaşımın verdiği tecrübeyi size aktarıyorum. İster dinlersiniz ister dinlemezsiniz o size kalmış bir durumdur. Ayrıca Vatan'dan aldığınız farklı sorunlar ile karşılaşırsınız. Vatan eski Vatan değil. Müşteri memnuniyeti sıfır ve ayrıca pahalıdır.

Son olarak HB'den 3 ay önce ekran kartı aldım. Ürün teslim edildi, hemen test ettim memnun kalmadım. 1 saat içinde iade açıp geri kargoladım. 2 gün sonra paramı iade ettiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı