Vatan mı Hepsiburada mı?

Bilemeyiz. Hepsiburada değil de parça alırken Trendyol ve N11'den uzak durun net.
Dostum Trendyol ve N11 nereden çıktı şimdi? Onların konuyla ilgisi yok.

Hepsiburada'dan böyle bir kargo tecrübesi mi yaşadınız? Ben öyle sandım ama şimdi "bilemeyiz" diyorsunuz. Varsa böyle tecrübeniz, söyleyin iptal edeyim.

Yani hiçbir şey anlamadım bu yazdıklarınızdan.

Vatan'dan almak mantıklı hocam.
Neden?

Arkadaşlar merhaba. Bir ekran kartı alacağım.

Alacağım ekran kartı şu anda Vatan'da ve Hepsiburada'da ( satıcı Hepsiburada) hemen hemen aynı fiyat.

Sizce hangisinden alayım? Web üzerinden alacağım ama Vatan Bilgisayar iş yerime yakın, ileride sorun olursa muhatap bulmam daha mı kolay olur yoksa Hepsiburada daha mı iyi yaklaşır?

Vatan tabii ki de.

Bu forumda şimdiye kadar açılan Vatan şikayetleri konularının haddi hesabı yok insanlar neden hala Vatan öneriyorlar en ufak bir fikrim yok. Hepsiburada'dan alın kafanız rahat olsun.

Bu forumda şimdiye kadar açılan Vatan şikayetleri konularının haddi hesabı yok insanlar neden hala Vatan öneriyorlar en ufak bir fikrim yok. Hepsiburada'dan alın kafanız rahat olsun.
Bot gibi Vatan yorumu akiyor, anlamadim :D

Hepsiburada, Trendyol ve N11 gibi yerlerden parça alınmaz. Adamlar sağlam kargo yapmıyor. Bu sefer ürün kırılıyor ne olacak. Sen düşün.
Hepsiburada satıcılı ürünler, Hepsiburada tarafindan kutulanarak HepsiJet ile gönderilir, kargoda hasar alma şansı sıfıra yakin diyebilirim.

Yorum yapan arkadaşlar aklımı çeldi valla. HB siparişini iptal edip Vatan'dan aldım sonuç olarak.

Gerçi kararımda şu da etkili oldu. Gece 1'de sipariş vermişim, sabah 8'de arıyorum, siparişi iptal edebilirim değil mi diyorum, valla fatura her an kesilebilir, kesilince edemezsiniz artık diyor. Böyle demese iyiydi... Bir de şu kargo mevzusu az kafamı kurcaladı, Hepsijet iyi ama kullanıcı yorumlarına bakınca da ekran kartını hiçbir koruyucu olmaksızın öylece gönderme durumları olabiliyormuş, köpüksüz, koruyucuz, o da biraz korkuttu beni:(

Neyse sonuç olarak Vatan'dan aldım. Artık alışveriş yaptıktan sonra buradan başlık açmam😃

Son düzenleme:
Dostum Trendyol ve N11 nereden çıktı şimdi? Onların konuyla ilgisi yok.

Hepsiburada'dan böyle bir kargo tecrübesi mi yaşadınız? Ben öyle sandım ama şimdi "bilemeyiz" diyorsunuz. Varsa böyle tecrübeniz, söyleyin iptal edeyim.

Yani hiçbir şey anlamadım bu yazdıklarınızdan.

Neden?

Hepsiburada'da binlerce satıcı var değil mi? Hepsinin güvenilir olma şansı yok veya kargonuzun hiçbir şekilde hasar almamış olarak ve iyi paketlenmiş olarak gelmesi için en iyi satıcıyı araştırmanız gerekmekte. Ben güvenilir değil demem çünkü bende oradan alışveriş yapıyorum çoğu zaman. Ürünleriniz 2. el gelebilir veya satıcı iyi paketleme yapmaz.

Gelelim Vatan'a. Vatan da iletişim kurduğunuz kişi belli, mağazadan alma ve siteden alma gibi 2 seçenek sunuyor size ve ürünleri sıfır geliyor. Binlerce satıcı yok sadece tek bir satıcı var o da vatan zaten 😄. Ha eğer eski bir şey alacaksanız tabii ki de Hepsiburada daha iyi çünkü 2. el olsa bile gelir ama eğer yeni bir şey bakıyorsanız vatan iyi bir seçenek. Bu yüzden vatan daha mantıklı ama kararı size bırakıyorum hocam.

Geç görmüşüm bu arada 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı