Hepsiburada Premium için kullanılacak kart önerisi

DNA

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
7
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Aylık/yıllık kart parası almayan, her şeyden komisyon kesmeye kalkmayan bir kart gerek. Enpara böyle bir kart diye biliyorum fakat o da banka olmuş, yani alsam banka kartı mı almış olacağım anlamadım. Ininal, Papara vs. bu kartlar hakkında bir bilgim yok fakat Halkbank gibi banka hesaplarımdan bu alacağım karta kolay para aktarabilmek istiyorum. Aktif kullandığım kartlarım var fakat Hepsiburada'ya kart bilgisi kaydetmek istemiyorum. Çok düşünmeyip kart bilgisi kaydedeyim mi yoksa bana Hepsiburada Premium için aylık çekim yapılacak bir kart önerebilir misiniz? Enpara'yı da kullanan birisi ayrıca anlatırsa sevinirim.

Ben genel olarak İş Bankası kullanıyorum ve internet aboneliklerime ve alışverişimde ise kartıma bağlı sanal kart kullanıyorum. Yılda sanal karta 1000 TL limit belirliyorum ve her ay o karttan aboneliklerim ödeniyor. İnternetten alışveriş yapacağım zaman ise sanal kartın limitini arttırıyorum. Hiç bir işlem yapmama kalmıyor. Hem de sızıntı ve çalıntılara karşı ana kartım güvende oluyor.

Ben genel olarak İş Bankası kullanıyorum ve internet aboneliklerime ve alışverişimde ise kartıma bağlı sanal kart kullanıyorum. Yılda sanal karta 1000 TL limit belirliyorum ve her ay o karttan aboneliklerim ödeniyor. İnternetten alışveriş yapacağım zaman ise sanal kartın limitini arttırıyorum. Hiç bir işlem yapmama kalmıyor. Hem de sızıntı ve çalıntılara karşı ana kartım güvende oluyor.
Mobil uygulaması gördüğüm en kötü bankacılık uygulaması. Sırf bu yüzden Yapı Kredi'den hesap açtım. Yine de Web arayüzü fena değil.

Naysa bakabilrsin.
İş Bankası bankamatik kartı ilginç şekilde kredi kartı kullanmam gereken yerlerde direkt olarak çekimi yaptı.
İş Bankası hesabı açmak istemiyorum zaten yeteri kadar banka hesabım var diye. İş Bankası hesabı açmazsam da Nays limitli oluyor. Gerçi Hepsiburada gibi yerlere 15 lira ödeyebilsin ve her şeyden üç beş kuruş kesmesin bana yetiyor işte.

Mobil uygulaması gördüğüm en kötü bankacılık uygulaması. Sırf bu yüzden Yapı Kredi'den hesap açtım. Yine de Web arayüzü fena değil.
iOS'ta çok güzel çalışıyor İşcep, Androidi bilmem ama İş Bankasından çok memnunum. Bu anlattığım olayı imkanınız varsa sizde yapın çok büyük kolaylık.

İş Bankası hesabı açmak istemiyorum zaten yeteri kadar banka hesabım var diye. İş Bankası hesabı açmazsam da Nays limitli oluyor. Gerçi Hepsiburada gibi yerlere 15 lira ödeyebilsin ve her şeyden üç beş kuruş kesmesin bana yetiyor işte.
Aynı olay Garanti'de de var. İş Bankasına geçmeden önce Garanti hesabımda da aynı şeyi yapıyordum. Eğer Garanti hesabınız varsa onda da yapabilirsiniz. Ancak diğer bankalarda var mı ya da varsa bile bu kadar özgür seçenekler sunuyor mu emin değilim.

Aylık/yıllık kart parası almayan, her şeyden komisyon kesmeye kalkmayan bir kart gerek. Enpara böyle bir kart diye biliyorum fakat o da banka olmuş, yani alsam banka kartı mı almış olacağım anlamadım. Ininal, Papara vs. bu kartlar hakkında bir bilgim yok fakat Halkbank gibi banka hesaplarımdan bu alacağım karta kolay para aktarabilmek istiyorum. Aktif kullandığım kartlarım var fakat Hepsiburada'ya kart bilgisi kaydetmek istemiyorum. Çok düşünmeyip kart bilgisi kaydedeyim mi yoksa bana Hepsiburada premium için aylık çekim yapılacak bir kart önerebilir misiniz? Enpara'yı da kullanan birisi ayrıca anlatırsa sevinirim.
Kullandığın bankada sanal kart aç limit koy. Alacağın şey limitten yüksekse limiti artır satın al sonra düşür, böylece ana kart bilgilerini kullanmamış olursun.

iOS'ta çok güzel çalışıyor İşcep, Androidi bilmem ama İş Bankasından çok memnunum. Bu anlattığım olayı imkanınız varsa sizde yapın çok büyük kolaylık.

Aynı olay Garanti'de de var. İş Bankasına geçmeden önce Garanti hesabımda da aynı şeyi yapıyordum. Eğer Garanti hesabınız varsa onda da yapabilirsiniz. Ancak diğer bankalarda var mı ya da varsa bile bu kadar özgür seçenekler sunuyor mu emin değilim.
Kendi bankalarıma baktım var galiba bu sanal kart olayı. Çok daha mantıklı olur gibi.

Kullandığın bankada sanal kart aç limit koy. Alacağın şey limitten yüksekse limiti artır satın al sonra düşür, böylece ana kart bilgilerini kullanmamış olursun.
Çok cahil olduğumdan soruyorum, bu sanal kart limiti ne oluyor? Bankalarımda kredi kartlarım yok, sanal kartlar kredi kartı olarak mı geçiyor? Enpara'dan direkt banka kartı alabiliyordum. Hepsiburada'ya da banka kartı mantığında bir kart kaydetmeyi düşünüyordum.

Geri
Yukarı