Hepsiburada RN9Pro'dan Garanti Belgesi Çıkmadı

SwezLy

Hectopat
Merhaba, yaklaşık 1 ay önce RN9Pro aldım Hepsiburada satıcısı üzerinden Xiaomi Türkiye Garantili. Kutuyu açtığımda içinden garanti belgesi çıkmadı. Sadece bir bandrol üstünde Xiaomi Türkiye Garantili yazıyordu. İzlediğim videolarda içinden bir belge çıkıyor garanti hakkında. Daha sonra kullanım klavuzuna baktığımda ithalatcı firmanın Dora İletişim olduğunu gördüm. Sizce bir sorun yaşar mıyım?
374a00ef-2344-445e-b54f-cde758c97222.jpg

Merhaba, yaklaşık 1 ay önce RN9Pro aldım Hepsiburada satıcısı üzerinden Xiaomi Türkiye Garantili. Kutuyu açtığımda içinden garanti belgesi çıkmadı. Sadece bir bandrol üstünde Xiaomi Türkiye Garantili yazıyordu. İzlediğim videolarda içinden bir belge çıkıyor garanti hakkında. Daha sonra kullanım klavuzuna baktığımda ithalatcı firmanın Dora İletişim olduğunu gördüm. Sizce bir sorun yaşar mıyım?
Eki Görüntüle 823143
Tabi ki de net bir şey söyleyemem yaşayabilirsiniz de yaşamayabilirsiniz de fakat keşke aldığınızda hepsiburada ile iletişime geçip garanti belgesi isteseydiniz kargo yoluyla iletirlerdi şimdi de şansınızı deneyebilirsiniz gerçi ama yollama ihtimalleri biraz düşük gibi.

Geri
Yukarı