Hepsiburada "Sen Cep" Satıcısı Güvenilir midir?

Ulaş Aylar

Kilopat
Daha fazla  
Yarın Hepsiburadada sen cep satıcısından Xiaomi Mi 8 lite 128 GB modelini alacağım sen cep satıcısının 9,9 puanı var. Ancak internet sitesinde çok fazla olumsuz şikayet var bunlar kafamı karıştırdı.
Öncelikle Hepsiburadadan telefon alınır mı ?
Sen Cep güvenlimidir daha önce satım alın yapan var mı ?
Sıkıntı çıkar mı ?
İade ve garanti nasıl işliyor?
Cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
9,9 puan oldukça yüksek bir puan. Güvenilir gibi duruyor. Bence GittiGidiyor'dan alın çünkü siz ürünü onaylamayınca para satıcıya ulaşmıyor. Tüm sitelerde varsa bu özellik gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Hepsiburada'dan aşağı yukarı 14-15 bin liralık alışveriş yaptım ve hiçbir satıcı ile problem yaşamadım. Ürün distribütör garantili olduktan sonra, gözün kapalı satın alabilirsin.

İade ve değişim süreci de Hepsiburada sistemi altında çalışıyor.

Hepsiburada'dan aşağı yukarı 14-15 bin liralık alışveriş yaptım ve hiçbir satıcı ile problem yaşamadım. Ürün ithalatçı garantili olduktan sonra, gözün kapalı satın alabilirsin.

İade ve değişim süreci de Hepsiburada sistemi altında çalışıyor.
İthalatçı garantili mi distrübitör garantili mi ? Benim bildiğim ithalatçı garantili ürünlerde satıcı ile iletişime geçiliyor ve bunda sorun yaşayan kişiler çıkabiliyormuş. Mümkün mertebe distrübitör garantili almanızı tavsiye ederim.

Yarın Hepsiburadada sen cep satıcısından Xiaomi Mi 8 lite 128 GB modelini alacağım sen cep satıcısının 9,9 puanı var. Ancak internet sitesinde çok fazla olumsuz şikayet var bunlar kafamı karıştırdı.
Öncelikle Hepsiburadadan telefon alınır mı ?
Sen Cep güvenlimidir daha önce satım alın yapan var mı ?
Sıkıntı çıkar mı ?
İade ve garanti nasıl işliyor?
Cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
Güvenilir bir satıcıdır. Daha önce cep telefonu falan almıştım ve herhangi bir sorun yaşamadım. Sim kart yuvası arızalanmıştı ve hemen ilgilenip servise yönlendirmişlerdi.

İthalatçı garantili mi distrübitör garantili mi ? Benim bildiğim ithalatçı garantili ürünlerde satıcı ile iletişime geçiliyor ve bunda sorun yaşayan kişiler çıkabiliyormuş. Mümkün mertebe distrübitör garantili almanızı tavsiye ederim.
Ithalatci garantili malesef sizce almalimiyim distrubutor alma şansım yok

Öncelikle yanlış firmadan alışveriş yapıyorsunuz. Ya da ben yorgunluktan adapte olamadım konuya. Hepsiburada kendi satışı ile Türkiye garantili daha uyguna satıyor. Ayrıca daha 3-5 ay önce tam hatırlamasam da sanıyorum 64 GB modelini anneme 1700 TL fiyat ile aldım. Fiyat bana yüksek geldi.
Xiaomi Mi 8 Lite 128 GB (Xiaomi Türkiye Garantili)

Öncelikle yanlış firmadan alışveriş yapıyorsunuz. Ya da ben yorgunluktan adapte olamadım konuya. Hepsiburada kendi satışı ile Türkiye garantili daha uyguna satıyor. Ayrıca daha 3-5 ay önce tam hatırlamasam da sanıyorum 64 GB modelini anneme 1700 TL fiyat ile aldım. Fiyat bana yüksek geldi.
Xiaomi Mi 8 Lite 128 GB (Xiaomi Türkiye Garantili)
Ben bunu nasıl farketmemişim çok teşekkürler mavi istiyordum ama yapacak bişey yok bunu alıcam 90 ihtimal diğer arkadaşlar ve @Zgrrs almalımıyım ?

Annemin telefonunu kısa süre ile elime aldım zaten çok donanım konusunda da fark gözlemleyebilecek bilgiye sahip değilim ama genel olarak benim hoşuma gitmişti. Bir mağazada fiziksel olarak da görmeden almamanızı tavsiye ederim. Bu arada büyük Migros ve Kipalarda yine ithalatçı garantili olarak bu telefonun 64 GB modeli doğru baktıysam 1800 TL civarında satılıyor. 64 GB hafiza, 2 GB bellek ve garanti farkı için 400 TL fark vermeye değer mi bu kişiden kişiye değişecek bir cevap.
KDV indirimleri oluyor telefonlar için bunları takip etseydiniz ya da aceleniz yoksa etmelisiniz. Hatta bugün en uzun gün sebebi ile Trendyolda indirimler olacağı söyleniyor, diğer firmalarda da olur mu bilmiyorum. Fakat Türkiye garantisini denk getirmek zor olacaktır diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı