Hepsiburada servis umursamazlığı

berkk0734

Centipat
Merhabalar arkadaşlar Hepsiburada ile yaşadığım bir sorunu dile getirmek istiyorum. 12 Temmuz 2020 tarihinde MSI GL65 Leopard modelini Hepsiburada internet alışverişinden aldım. Yüklü bir para verdiğim için ürünün eksiği var mı yok mu diye kontrol etmek doğal hakkımdı ve kontrollerim esnasında ürünün ekranın çerçevesinde beyaz ışık sızması olduğunu gördüm ve 13 Temmuz günü servise yolladım. 21 Temmuz günü ellerine geçti ondan sonra MSI ile anlaşmalı olan servispointe göndermişler en son hareket 29 Temmuz'da. O günden bu yana kadar hiçbir bilgilendirme yok servis süresi zaten geçti paramı istiyorum müşteri hizmetleri sadece talep açıp duruyor ve bekletiliyorum. Sizce ne yapmalıyım? Artık ne yaparsam kayıtlarımı dikkate alırlar fikirleriniz nelerdir?

Dosya Ekleri

• hepsiburada1.png
    hepsiburada1.png
    4,7 KB · Görüntüleme: 61
Aradan 2 ay geçmiş neredeyse tüketici haklarına falan şikayet edeceğim falan derseniz büyük ihtimal ile ilgilenirler. Gene ilgilenmezler ise bu sefer şikayet etmek kalır geriye.

Sikayetvar’a kayıt açın. Tertemiz ilgilenirler. Işık sızması iade gerekçesi değil ancak 15 gün yasal hakkınız var. Zaten 20 iş gününü doldurduğu için yeni cihaz talep etme hakkınız var. Her türlü haklısınız. Peşini bırakmayın.

Müşteri hizmetlerini hiç abartmıyorum şuana kadar en az 6-7 kere aramışımdır tek yaptıkları talep oluşturmak, lütfen bekleyin ürününüz kontrol altında en kısa sürede dönülecektir diyor ve bu mesajlar gerçekten ironik olarak 3 haftadır tekrarlanıyor.

Servispoint'e gidebilirsiniz İstanbul'da iseniz. Değilseniz arkadaşınızı akrabanızı yollayın. Ben GS73VR cihazımı bırakmıştım arayarak tüm sorunları çözmüştüm. Sizde Servispoint'i arayın derim.

Sikayetvar’a kayıt açın. Tertemiz ilgilenirler. Işık sızması iade gerekçesi değil ancak 15 gün yasal hakkınız var. Zaten 20 iş gününü doldurduğu için yeni cihaz talep etme hakkınız var. Her türlü haklısınız. Peşini bırakmayın.
Açtım hocam açmaz olur muyum:
Hepsiburada Ürünüm 35 Gündür Serviste

Yine dönülecek diyip dönülmedi. 1 Hafta sonra istanbul tarafına işim düşüyor acaba hepsiburada merkezine mi gitsem ?

Geri
Yukarı