Hepsiburada Umursamazlığı

Mekan sahibi geldi kankalar, 18 gün HepsiJet’in iade kargomu almasını bekledim almadılar. En son yeter dedim bağırdım müşteri hizmetlerine, ürünü hediye edip parayı geri verdiler.

23'ünde verdiğim sipariş hala kargoya verilmedi benimde ya :D Sözde 4'ünde elime ulaşacaktı ancak 4'ünden beri özenle arıyorum 'ne oldu bizim iş?' diye soruyorum. İnanır mısınız, 3 gündür yarın yarın kargoya verilecek diyorlar :D

Monitörüm 14.30 gibi elime ulaştı, kargocu arkadaş paketi açmama yardım bile etti.
Bugün iş yerine kargo getiren biri vardı. Artık nasıl yoğunlarsa adam kargoları Honda Civic ile getirdi😂
İlk başta rastlanamaz bir şey olduğunu düşündüm fakat benim kargomu yürüyerek getirilince ne demek istediğinizi anladım. Ciddi söylüyorum, kargocu evde misiniz diye aradığında camdan baktım ve caddenin başında monitörümü kucaklamış halde gördüm kendisini.
Mekan sahibi geldi kankalar, 18 gün HepsiJet’in iade kargomu almasını bekledim almadılar. En son yeter dedim bağırdım müşteri hizmetlerine, ürünü hediye edip parayı geri verdiler.
Ne almıştınız acaba? Büyük bir ürünü hediye ettiklerini sanmıyorum.

Ben artık çok sıkıldım bunlardan. Önce 28 Kasım’dı teslim tarihi sonra 6 Aralık oldu ve halen teslim etmediler. Hepsijette kimse bakmıyor telefonlara. Hepsiburada ve hepsijet tamamen pişmanlıktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı