Hepsiburada stokta olmayan ürünü satıp kargoya vermiyor

mertsinmaz

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Öncelikle şikayetimi dile getirmek istiyorum sayın @Hepsiburada yetkilileri cevap verebilir mi? Her yerden ulaşmaya çalışıyorum ulaşamıyorum bu nasıl bir ilgisizlik?

Muhteşem Cuma indirimlerinden yararlanarak Cuma günü sipariş verdiğim B450M Mortar Anakart stokta var olarak gözüküyordu haliyle sipariş verdim 29'unda kargoya verilecek olarak gözüküyordu bekledim bekledim tam bugün, ürün geçici olarak temin edilememektedir olarak yazıyor. Bu nasıl bir satış politikasıdır?

Stoğunuzda olmayan ürünü sipariş alıp müşteriyi mağdur ediyorsunuz benim 1 haftamı yediniz boşu boşuna.
Hadi stok vardı diyelim ben siparişimi vermişim Cuma günü 1 haftadır bekliyorum indirim bittikten sonra fazla fiyata sipariş verilip ürünün benden sonra sipariş veren kişiye gönderilmesi ne kadar etik?

Cevap verirseniz iyi olur, gerçekten canımı sıkmaya başladı bu durum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle şikayetimi dile getirmek istiyorum sayın @Hepsiburada yetkilileri cevap verebilir mi? Her yerden ulaşmaya çalışıyorum ulaşamıyorum bu nasıl bir ilgisizlik?

Muhteşem Cuma indirimlerinden yararlanarak Cuma günü sipariş verdiğim B450M Mortar Anakart stokta var olarak gözüküyordu haliyle sipariş verdim 29'unda kargoya verilecek olarak gözüküyordu bekledim bekledim tam bugün, ürün geçici olarak temin edilememektedir olarak yazıyor. Bu nasıl bir satış politikasıdır?

Stoğunuzda olmayan ürünü sipariş alıp müşteriyi mağdur ediyorsunuz benim 1 haftamı yediniz boşu boşuna.
Hadi stok vardı diyelim ben siparişimi vermişim Cuma günü 1 haftadır bekliyorum indirim bittikten sonra fazla fiyata sipariş verilip ürünün benden sonra sipariş veren kişiye gönderilmesi ne kadar etik?

Bende sipariş verdim umarım aynı şey olmaz:kararsız:

Stokta olup olmaması bir şey değiştirmiyor. 1 hafta olacak yarın ve hala hazırlanıyor yazıyor siparişte maalesef beklemekten başka elden gelen bir şey yok gibi duruyor :(

Çok sorun çıkarıyor artık hepsiburada, bir çok alternatif, güvenilir siteler var. Artık hepsiburada güven vermiyor.

Black Friday de sistem topladım sinerji den aldığım ürünler geldi vatandan aldığım ürünler geldi hepsiburada dan sadece kasa almıştım 55 lira daha ucuz diye almaz olaydım

Stokta olup olmaması bir şey değiştirmiyor. 1 hafta olacak yarın ve hala hazırlanıyor yazıyor siparişte maalesef beklemekten başka elden gelen bir şey yok gibi duruyor :(
Nasil birsey degistirmiyor? Siparis verebiliyorsan o urunun stogu var ki siparis verebiliyorsun demek zaten son gun urune stok yok dersen ben orda bir suphe duyarim yani demekki bana gondermek yere indirimli olarak almayan birisine yollaniyor urun.

Stok durumu beni de şüphelendirdi. Kargoya verileceği tarih 27 Kasımdı. Bugün 28 oldu hala tık yok. 2 gün önce aradıklarında stokta var dendi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı