Hepsiburada ürün değişimi yapmadı

Yok öyle değil.Bana gelen msı armor rx580 8gb nin kutusunun üstündeki seri no ile ekran kartının üstündeki seri no farklıymış.Bana dediler ki biz sana sıfır gönderdik sen bize kullanmış olduğu yolladın yani dolandırmaya çalıştın tarzı cümle kurdular.Bundan sonra gerekirse fazla vergi öderim Amazon veya Neweeg'ten başka yerden almam.Son telefon görüşmemizde rica ettim nerden temin ettiyseniz sorun dedim.1300TL'si lanet olsun ama dolandırıcı durumuna düşmek üstüne yapmadığım halde bu durmuma düşürülmek gerçekten insana dokunuyo.3gün sonra geri gelicekmiş ürün.Kart çalışıyomu ölümü belki 3 ay sonra bozulcak ama lanet olsun @Hepsiburada ya.
Tüketici hakem heyetine gidin.
Ben konuları karıştırmışım k.bakmayın. Anlattığım arkadaş ne oldu acaba?

Tüketici hakem heyetine gidin.
Ben konuları karıştırmışım k.bakmayın. Anlattığım arkadaş ne oldu acaba?
Aklıma gelmedi değil ama davası osu busu şusu derken astarı yüzünü geçecek.Sonuçlanması 1-2 Ay sürüyomuş galiba.Söylencek çok şey var ama etkisi olmuyo ne yazık ki.Asıl dert 3gün sonra gelicek kart çalışıyomu çalışsada belki 1 gün belki 1 sene gidecek.Garantisi yok seri numarası değişikmiş.Bidaha hepsiburadadan toplu iğne bile almam.

Aklıma gelmedi değil ama davası osu busu şusu derken astarı yüzünü geçecek.Sonuçlanması 1-2 Ay sürüyomuş galiba.Söylencek çok şey var ama etkisi olmuyo ne yazık ki.Asıl dert 3gün sonra gelicek kart çalışıyomu çalışsada belki 1 gün belki 1 sene gidecek.Garantisi yok seri numarası değişikmiş.Bidaha hepsiburadadan toplu iğne bile almam.
Bu bilgiyi nereden edindiniz?

Şu başka monitör göründü muhabbeti şahsen saçma geldi bana neden başka tarayıcıdan vb giriş yapmadınız ya da nasıl kaldırılmıyordu biraz şüpheli. Zaten ürünü aldıktan sonra 14 günlük iade hakkınız var ama değişim için garantiye yollanıp oradan değişim almanız gerekiyor Hepsiburada satıcı taraf burada değişimi o değil ürünün markası teknik servis üzerinden yapıyor hemen Hepsiburadaya laf etmeyin.

Yukarıdaki bilgi de yanlış, bu konuda her ay genellikle 1 kere toplanan kurul var ve ayın başında ürünü verirsen ve bilirkişi o raporu yetiştirirse ki yazma süresi 15 gün, kuruldan direkt karar çıkar ve uygulanır 1-2 ay diye bir olay yok uzatan genellikle firmalar oluyor ayrıca o monitörü versen de bir şey çıkmazdı nedeniyse de ölü piksel konusunda aslına belirli bir sayıdan fazla hele ki 3 pikselden fazla olması gerekiyor ki değişim ve ya iade alsınlar o monitörü yollasanız size ''bir şey yok'' denilerek geri yollanacaktı yani. Bir nevi Hepsiburada size iyilik yapmış direkt iade alarak.

Bedel ödemesini firmalar yapıyor eğer tüketici haksız çıkarsa herhangi bir ücret ödemiyor. @Iron

Son düzenleme:
Türk alışveriş siteleri gittikçe batmaya başladı. Sistem toplayacağım zaman fazladan 1-2 bin TL daha kenara koyup yurt dışından alacağım. Kapıma geldiğinde vergi isterlerse de kenara koyduğum paradan veririm. İstemezlerse başka şeyler de alırım.

Türk alışveriş siteleri gittikçe batmaya başladı. Sistem toplayacağım zaman fazladan 1-2 bin TL daha kenara koyup yurt dışından alacağım. Kapıma geldiğinde vergi isterlerse de kenara koyduğum paradan veririm. İstemezlerse başka şeyler de alırım.
Katılıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı