Hepsiburada ürün değişimi

ALİKA

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 5 AY önce PSU aldım, linki aşağda. Aldığım 20 gün sonra bozuk olduğunu öğrendim iade edemedim. 14 gün geçti, ben de sistemi yeni toplamıştım öyle kullandım. Acaba ne zaman patlacam yada yanacak bekledim. Baktım olmuyor gönderdim garantiye ürün değişim yapalacağını söylendi. O ürünü istemiyorum doğrusu böyle dandik ürün görmedim. Bir de kaç yerde okudum hepsiburada değişim eski ürünü gönderiyor, o yüzden para iadesi alabiliyor muyuz? Eğer eski ürün gönderilirse neler yapabilirim?

Link : Akasa Viper 600W 80+ Bronze Sertifikalı Single Rail Güç Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 5 AY önce PSU aldım, linki aşağda. Aldığım 20 gün sonra bozuk olduğunu öğrendim iade edemedim. 14 gün geçti, ben de sistemi yeni toplamıştım öyle kullandım. Acaba ne zaman patlacam yada yanacak bekledim. Baktım olmuyor gönderdim garantiye ürün değişim yapalacağını söylendi. O ürünü istemiyorum doğrusu böyle dandik ürün görmedim. Bir de kaç yerde okudum hepsiburada değişim eski ürünü gönderiyor, o yüzden para iadesi alabiliyor muyuz? Eğer eski ürün gönderilirse neler yapabilirim?

Link : Akasa Viper 600W 80+ Bronze Sertifikalı Single Rail Güç Fiyatı
Değişim denildiyse değiştirilir. Recep Bey'in dediği gibi sıfır mı, yoksa yenilenmiş ürün mü gönderirler orası bilinmez. Firmaya kalmış bir durum.

Siz hepsiburada ile görüşün, ben yenisini istemiyorum iade istiyorum deyin. Paranızı iade edeceklerdir diye düşünüyorum.

Para iadesi talip ettim kabul edecekler sanırım ama kararsızım para iadesi alıp başka ürüne yönelsem yoksa yeni gelen ürünü kabul edeyim ne yapsam arkadaş
Acil biri yardım etsin ne yapayim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı