Hepsiburada ürünü 10 gündür kargoya vermiyor

Bugün bir de yazılı iletişime geçeyim dedim. Bu sefer kargoya verildi fakat sisteme geçmemiş dediler yalan mı doğru mu yakında göreceğiz. Bu arada merak ettiğim bir şey var bazı ürünleri PTT Kargo ile yolluyorlarmış, İstanbul'un göbeğinde oturuyorum bana her siparişim HepsiJet ile gelmişti, bunu PTT Kargo ile mi verdiler acaba yoksa sadece İstanbul dışına mı PTT ile yolluyorlar?

Yoğun diyorsun da pek öyle değiller 11 gece kadar çalışıyor. Dün gelecekti yine gelmedi hala depoda diyor çıldırcam ya

1575549235373.png

Bugün bir de yazılı iletişime geçeyim dedim. Bu sefer kargoya verildi fakat sisteme geçmemiş dediler yalan mı doğru mu yakında göreceğiz. Bu arada merak ettiğim bir şey var bazı ürünleri PTT Kargo ile yolluyorlarmış, İstanbul'un göbeğinde oturuyorum bana her siparişim HepsiJet ile gelmişti, bunu PTT Kargo ile mi verdiler acaba yoksa sadece İstanbul dışına mı PTT ile yolluyorlar?
Sipariş bilgilerim konuşmadan yaklaşık 1 buçuk saat sonra güncellendi. 25 Kasım'da verdiğim siparişi 19 Aralık'ta teslim alacağım tabii o da eğer getirirlerse. Rezillik başka bir şey değil.

1575550797104.png

Yapacak bir şey yok dostlar tek çare beklemek. Ekran kartı satın aldım İtopya'dan 2 günde geldi taktım sisteme PSU yetmedi. Hemen bir PSU alayım dedim , ne yazık ki HB'den satın aldım 5 gün sonra kargoya verildi.5 gündür de depoda bekliyor kargo öyle.Şikayet Var da hiç bir işe yaramıyor.

Yapacak bir şey yok dostlar tek çare beklemek. Ekran kartı satın aldım İtopya'dan 2 günde geldi taktım sisteme PSU yetmedi. Hemen bir PSU alayım dedim , ne yazık ki HB'den satın aldım 5 gün sonra kargoya verildi.5 gündür de depoda bekliyor kargo öyle.Şikayet Var da hiç bir işe yaramıyor.
Ucuz etin yahnisi yavan oldu hakikaten. 😂

Böyle bir olayın olabileceğini bilip de, kargo firmalarının önlem almamaları da aşırı mantıksız bir olay. Yoğunluk olduğunda da, "Beklemiyorduk böyle bir şey olacağını, alın size günlük kota." diyip işin içinden çıkmaya çalıştılar.

Ben de Trendyol aracılığı ile, satıcısı İnce Hesap olan bir ürünü almıştım, henüz tedarik aşamasında gözüküyor. Bir ürünü tedarik etmek neden bu kadar uzun sürer, çözemedim. Umarım stokta olmayan ürünü satmamışlardır. Trenyol alacağım ürüne 100 lira indirim yapıyordu, baya ucuza geliyor diye aldım. Yoksa ortalıkla gerçekten indirime benzer bir şey gördüğümü hatırlamıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı