Hepsiburada ürünümü kaybetti

ulutan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, daha önce kullanılmış ekran kartı gönderen @Hepsiburada firması ile yaklaşık 6 ay süren bir süreçte nihayet iadeyi kazanmıştım.

Yukarıda yaşadığım sorunundan, ve daha birçok kişinin aynı şeyleri yaşayıpta çözüme kavuşmadığını görünce; kendimce ciddi ürünleri buradan almıyorum aslında. Basit bir ürün aldım ve ürün 1 ay olmasına rağmen bana ulaşmıyor, zaten ürünü istemiyorum vazgectim. Firmayla her iletişime geçtiğimde PTT kargosundan ürün yola çıkmıştır mesajı geliyor, defalarca. Dalga geçiyorlar.

Apartman bizim, kapıya not bıraktık yazmışlar, utanmadan yalan mesaj atıyorlar.
Gidip almak sorun değil aslinda, getiremiyoruz gelin alın deseler gideceğim, 1 aydır yalan dolan ile oyaladı durdular. @Hepsiburada müşteri hizmetleri de bu konu hakkında daha destek veremiyoruz yazmışlar.

Madem bana ulaşamadınız iade edin o zaman! 1 aydır ne oldu ürüne, ben kaybettiklerini düşünüyorum. Bana kargo seçme hakkı vermiyorsan, destek vermek durumundasın.

Böyle basit bir şey için 1 aydır kandırılıyorum, reziller milletle dalga geçiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benzer bir sorun aras kargo ile başıma gelmişti buradan diğer arkadaşlara sesleniyorum eğer kargo seçme imkanınız var ise kesinlikle ve kesinlik ptt ve aras kargodan uzak durun.

Bizimde uydumuz bozulmuşdu Trendyol'dan yeni uydu sipariş verdik sipariş ne durumda diye baktım baktığımda teslim edildi yazıyordu ilk başta sistem hatası sandım sürat kargoya baktığımda da teslim edildi yazıyordu ve biz tüm gün evdeyiz zil çalmadan hiçbir şey etmeden teslim edildi ne komik şey yakınımızda bir Vestel mağazası var belki orada olabilir bugün pazar Vestel'de kapalı belki oraya vermiştir kargocu yarın bakıcaz.

HepsiJET veya aynı günde teslim seçeneği olmayan ürünler genelde bizim bölgeye yavaş geliyor. Aynı zamanda bilgisayarımı HepsiBurada'dan topladım, kasa haricinde bir problem yaşamadım.

Geçen Ekim-Kasım gibi yaşadıklarımın neredeyse aynısı. 1 ay boyunca gelmeyen bir kargo, çeşitli mecralarda otomatik yanıtlar ve en son para iadesi. Tabii aradaki geçen zamanda aldığım ürün piyasada zamlandı mı, aradaki fark tüketiciyi mağdur mu eder vs. vs. bunlar pek umurlarında değil. Muhtemelen ürünü kaybetmişlerdi ya da henüz olmayan bir stoku satmışlardı.

O zaman da yazmıştım; Hepsiburada artık daha önceden oluşan marka değerinden yiyor. Bir nevi hazırdan yiyor yani. Böyle giderse bir yerde fena tökezleyecek ya da en iyi ihtimalle yerinde sayacak.

Keşke o ilk 6 aylık tecrübenizden sonra almasaydınız oradan, yani başka makul seçenekler varsa tabii.

Sorun PTT. Hepsiburada kargoya vermiş gerisi onları ilgilendirmez.
Benim tercihim değil, ben ürünü Hepsiburada dan aldım.
Geçen Ekim-Kasım gibi yaşadıklarımın neredeyse aynısı. 1 ay boyunca gelmeyen bir kargo, çeşitli mecralarda otomatik yanıtlar ve en son para iadesi. Tabii aradaki geçen zamanda aldığım ürün piyasada zamlandı mı, aradaki fark tüketiciyi mağdur mu eder vs. vs. bunlar pek umurlarında değil. Muhtemelen ürünü kaybetmişlerdi ya da henüz olmayan bir stoku satmışlardı.

O zaman da yazmıştım; Hepsiburada artık daha önceden oluşan marka değerinden yiyor. Bir nevi hazırdan yiyor yani. Böyle giderse bir yerde fena tökezleyecek ya da en iyi ihtimalle yerinde sayacak.

Keşke o ilk 6 aylık tecrübenizden sonra almasaydınız oradan, yani başka makul seçenekler varsa tabii.
Keşke, ama bizim gibiler oldukça bu reziller rezillik yapmaya devam ediyor maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı