Hepsiburada üzerinden alınan kulaklığa teknik servis sağlanmıyor

SniperMonke

Centipat
Daha fazla  
Hepsiburada üzerinden aldığım kulaklık arızalandı 4'tür onarım talebi yolluyorum. 15 gün sonra hiçbir şey yapmadan bana yolluyorlar. Ne yapabilirim?
Sorumlu firma istech iletişim.

Hepsiburada üzerinden aldığım kulaklık arızalandı 4'tür onarım talebi yolluyorum. 15 gün sonra hiçbir şey yapmadan bana yolluyorlar. Ne yapabilirim?
Sorumlu firma istech iletişim.

Merhaba, bunun hakkında Hepsiburada ile görüştün mü? Hepsiburada'nın müşterilerini önemseyeceğini düşünüyorum. (direkt firmaya talep açıp mı gönderim sağlıyorsun?)

Şimdi baktım servis raporunda garanti durumunda garanti harici yazıyor ne anlama gelir

Merhaba, bunun hakkında Hepsiburada ile görüştün mü? Hepsiburada'nın müşterilerini önemseyeceğini düşünüyorum. (direkt firmaya talep açıp mı gönderim sağlıyorsun?)
hepsiburadayla konuştuğum da onarım talebi atmamı söylüyorlar sebebini bilmiyorum son 2 talebimde müşteri hizmetlerini aramam gerekti uygulmadan atamadım

Şimdi baktım servis raporunda garanti durumunda garanti harici yazıyor ne anlama gelir.

Garanti durumunda garanti harici yazıyor derken? Tam olarak neyi kastediyorsun?

Aldığın ürün 2 yıl garantili bir ürün ise arızalandı ve firmaya gönderiyorsan firma herhangi bir işlem yapmıyorsa Hepsiburada tarafı ile görüş.

Şimdi baktım servis raporunda garanti durumunda garanti harici yazıyor ne anlama gelir

hepsiburadayla konuştuğum da onarım talebi atmamı söylüyorlar sebebini bilmiyorum son 2 talebimde müşteri hizmetlerini aramam gerekti uygulmadan atamadım
Peki garanti harici durumundan bahsettin mi ?

Garanti durumunda garanti harici yazıyor derken? Tam olarak neyi kastediyorsun?

Aldığın ürün 2 yıl garantili bir ürün ise arızalandı ve firmaya gönderiyorsan firma herhangi bir işlem yapmıyorsa Hepsiburada tarafı ile görüş.
alalı 4 ay filan oluyor bildiğim hala garantisi var 1 yıllıktı galiba

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-04-20 saat 12.13.11_0627de54.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-04-20 saat 12.13.11_0627de54.jpg
    133 KB · Görüntüleme: 14
Oluşan arıza servis (garanti) dışı olabilir mi?

Sanmıyorum bana sorunsuz çalışıyor diye yolluyorlar kulaklık çalışıyor ama spotifyda vs. filan ses gelmiyor.

Sanmıyorum bana sorunsuz çalışıyor diye yolluyorlar kulaklık çalışıyor ama spotifyda vs. filan ses gelmiyor.
bide bi kere filtrelerde tıkanma var dediler

başta sadece kulaklıklar birbirini elemiyordu reset atamadım diye yollamıştım şimdi ses vermiyor

Peki onarım talebi açtığında sorununu belli ediyor musun? Firmayı da hiç aradın mı?
aradım whatsapptan konuştum dedim ki madem çalışıyo serviste video atın atmadılar yazdığımda geri dönüş olmadı her seferinde getirin bakalım diyorlar ürünü alalı 5 ay oldu 1 ay anca kullanabildim

Geri
Yukarı