Hepsiburada üzerinden alınan anakart iadesi kabul edilmiyor

Aynı kapağı bulması zor.
Konu sahibi hangi model anakartı alıp iade etmek istiyor bilmiyorum yazmamış ama mantıken aynı soket olması yeterli olacaktır. Zira kapağın üzerinde üzerinde anakartla eşleştirecek bir seri no vs bulunmuyor. Yeter ki LGA 115X, LGA 1200, LGA 1700 gibi yine aynı soketli bir kapak olsun.

Konu sahibi hangi model anakartı alıp iade etmek istiyor bilmiyorum yazmamış ama mantıken aynı soket olması yeterli olacaktır. Zira kapağın üzerinde üzerinde anakartla eşleştirecek bir seri no vs bulunmuyor. Yeter ki LGA 115X, LGA 1200, LGA 1700 gibi yine aynı soketli bir kapak olsun.
LGA 1200 soketli hocam teşekkür ederim yardımınız için bunu bu şekil kabul ettirme şansım yokmu peki yarın satıcıyla tekrar konuşsam çünkü ürün 2 3 defa git gel oldu satıcıya herseyiyle tamamen gönderdim ben servise gitti vs kapağın olmaması elimde olan bir durum değil
Keşke Hepsiburada satıcısından alsaydınız.
Nasıl yani hocam
O kapak şart abi şöyle düşün onu başka birine satıcaklar ve koruma kapağı olmadan oradaki pinlere zarar gelme ihtimali var bu riski göze almak istemiyordur.

Hocam o kapaktan yedek falan yok mudur bunlarda satıcılar sonuçta.

LGA 1200 soketli hocam teşekkür ederim yardımınız için bunu bu şekil kabul ettirme şansım yok mu peki yarın satıcıyla tekrar konuşsam çünkü ürün 2 3 defa git gel oldu satıcıya her şeyiyle tamamen gönderdim ben servise gitti vs kapağın olmaması elimde olan bir durum değil

Nasıl yani hocam

Hocam satıcı çakallık yapıyor sandım da konuya hakim değilim.

LGA 1200 soketli hocam teşekkür ederim yardımınız için bunu bu şekil kabul ettirme şansım yokmu peki yarın satıcıyla tekrar konuşsam çünkü ürün 2 3 defa git gel oldu satıcıya herseyiyle tamamen gönderdim ben servise gitti vs kapağın olmaması elimde olan bir durum değil

Nasıl yani hocam

Bir şey diyemiyorum maalesef. En iyisi satıcıyla görüşüp anlaşın. Siz soket kapağını kaybettim diyorsunuz, satıcı da kapağını istiyorum diyor. Bu durumda eksik parçayı istiyorum demesi hakkıdır.
Ama satıcının CD eksik, antenleri yok diye bildirmesi daha ilginç bir durum.
İki tarafında da mağdur olmamasını dilerim.

Bir şey diyemiyorum maalesef. En iyisi satıcıyla görüşüp anlaşın. Siz soket kapağını kaybettim diyorsunuz, satıcı da kapağını istiyorum diyor. Bu durumda eksik parçayı istiyorum demesi hakkıdır.
Ama satıcının CD eksik, antenleri yok diye bildirmesi daha ilginç bir durum.
İki tarafında da mağdur olmamasını dilerim.
Satıcı sadece kapak olmadığı için iade kabul etmedi ve şuan ürünüm tekrardan bana geliyor ürünü 2.el satacağım sanırım 1 aydır tüm parçalarım duruyor toplayamadim kasayı

Nasıl yani hocam

o kapak anakartı aldığında markanın yaptığı bi kapak bulman zor olur bro

Yeni konular

Geri
Yukarı