Hepsiburada üzerinden alınan kulaklık iade edilebilir mi?

Lusifır

Centipat
Daha fazla  
Hepsiburada üzerinden almış olduğum HyperX Cloud Alpha S modelinde dip ses olduğundan dolayı iade etmek istiyorum ama iade alacaklarını sanmıyorum. Sizce ne yapmalıyım? Not: Jelatinleri ben açmayacaktım ama kendi kendine düştü.
@BilgisayarKurdu Hocam sizi bu tarz konularda görmüştüm yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:
14 gün içinde herhangi bir neden vermeden iade yapabilirsin bu senin hakkın iadeye gönder yüksek ihtimal alacaklardır eğer satıcısı hepsiburadaysa ihtimal daha yüksektir.
Satıcı hepsiburada fakat forumda gördüğüm kadarıyla genellikle hijyen yüzünden geri gönderiyorlarmış bir de bende jelatinlerde söküldüğü için korkuyorum geri gönderilecek diye boşu boşuna uğraşmak istemiyorum. Jelatinler sökülmesine rağmen THH'e ye göre haklı çıkar mıyım?

Bence dene iade talebi oluştur sanırım kapından alıyorlardı ürünü hala o sistem varsa tam bilmiyorum şansını dene sonuçta senin hakkın ve dip ses sorunu senin anakartını ses kartıyla da alakalı olabilir varsa imkanın başka bir bilgisayarda dene laptop önermem bir kasada denemek daha faydalı olacaktır en azından yeni bir anakarta sahip bir bilgisayarda dene.

Bence dene iade talebi oluştur sanırım kapından alıyorlardı ürünü hala o sistem varsa tam bilmiyorum şansını dene sonuçta senin hakkın ve dip ses sorunu senin anakartını ses kartıyla da alakalı olabilir varsa imkanın başka bir bilgisayarda dene laptop önermem bir kasada denemek daha faydalı olacaktır en azından yeni bir anakarta sahip bir bilgisayarda dene.
Kulaklığın kendi ses kartıyla kullandığımdan sorunun anakartımla ilgili olacağını sanmıyorum. İade etmeyi deneyeceğim en kötü THH'ye başvururum ama jelatinler yüzünden haksız çıkarım diye korkuyorum onda da.
Bir de söylemeyi unutmuşum kutuya hiçbir şekilde zarar vermedim fakat geldiğinde sağ altta büyük bir ezik vardı ondan dolayı bir sorun olur mu?

Kulaklığın kendi ses kartıyla kullandığımdan sorunun anakartımla ilgili olacağını sanmıyorum. İade etmeyi deneyeceğim en kötü THH'ye başvururum ama jelatinler yüzünden haksız çıkarım diye korkuyorum onda da.
Bir de söylemeyi unutmuşum kutuya hiçbir şekilde zarar vermedim fakat geldiğinde sağ altta büyük bir ezik vardı ondan dolayı bir sorun olur mu?

Hocam geçen sene M.2 SSD almıştım kutudaki termal padi SSD üstünde denemiştim sonrasında sıcaklıklardan dolayı çıkarıp kutusuna koyup iadeye verdim ve kabul oldu. Bu durumda iade aldılarsa sizde de alma ihtimalleri var denemeden bilemeyiz.

Kulaklık, iç çamaşırı gibi hijyenik olması gereken ürünler maalesef ki, kanunda da yer aldığı üzere iade alınmamaktadır. Bir problem olursa da servis ile tamir veya değişim yapılmaktadır. THH ile deneyebilirsiniz ancak sonuç ne çıkar bilmiyorum.
14 gün içinde herhangi bir neden vermeden iade yapabilirsin bu senin hakkın iadeye gönder yüksek ihtimal alacaklardır eğer satıcısı hepsiburadaysa ihtimal daha yüksektir.
Ürün kulaklık.

Bu tarz olaylarda firma direk iade almıyorsa ürünü garantiye yollayıp iade etmek istediğini söylüyorsun. Sonra garanti ürünü kontrol edip iade edilebilir/değişim yapılabilir kararına varırsa firmaya bunu bildirip ya iade ediyorsun ya da yeni kulaklık talep ediyorsun.(Razer bir kulaklıkta yaşamıştım bende benim sürecim böyle oldu.)

Yeni konular

Geri
Yukarı