Hepsiburada VISA Kampanyasında Kart Nasıl Kaydedilir?

Meaprite

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, Hepsiburada'nın ''01-31 Ocak 2020 tarihleri arasında (bu tarihler dahil) Hepsiburada’da Visa kredi kartını ilk kez kaydeden müşteriler 15-29 Şubat 2020 (bu tarihler dahil) 300 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 50 TL indirim kazanacaklardır. '' adlı kampanyasında visa kartını kaydeden diyor. Kartı nereye kaydedeceğim? Hesabım menüsünde öyle bir seçenek görmedim. Lütfen bilenler yardımcı olabilir mi?

Az önce görüştüm Hepsiburada ile, süreç şu şekildeymiş:

1- Bu ay herhangi bir gününde herhangi miktarda alışveriş yapacaksınız.
2- Alışverişte Hepsiburada sitesinde daha önce kullanmadığınız Visa logosu olan herhangi bir kredi kart kullanmalısınız. (ATM kartı da muhtemelen olur ama onu söyleyemediler).
3-Bu şekilde verdiğiniz siparişin sonrasında Hepsiburada'dan gelen ödeme kodunu Hepsiburada hesabınızdaki (anladığım kadarıyla) Ayarlarım>Hızlı ödeme tercihlerim altındaki ilgili alana yazmalısınız ve böylece ödeme profiliniz kaydoluyor.
4-Artık 50 TL indirimden faydalanabilirsiniz ancak yapacağınız alışveriş 300 TL/300+ TL olmalı ve indirimden yararlanmak istediğiniz alışverişinizi, bahsi geçen ilk alışverişi yaptığınız aydan bir sonraki ayın 2. yarısında yani 15'i ile 30'u arasında yapmalısınız.

İndirimi eklemek için kupon kodu kısmına girmenize hacet yok zira toplam fiyattan otomatik olarak düşüyor.
Kampanyanın koşulları değişmiyor lakin tarih aralıkları farklılık arz edebiliyor, ben 2020 Mayıs ayı için yazdım. Güncel tarihleri hangi cihazı kullandığınız fark etmeksizin Hepsiburada>Sepetim'e girdiğinizde mavi renkli Visa kampanyasına tıklayıp öğrenebilirsiniz.
Benim yapmam gereken alışveriş biraz acele olduğundan 5 hafta bekleyip deneyemedim ama deneyen varsa yanlış açıklamam muhtemel olan yerleri düzeltip ekleme yapabilir. Farklı sitelerde aynı konular açılmış ama son noktayı koyan olmamış bilgiyi kullanan çok ama paylaşan nadir maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı