Hepsiburada'nın Visa indirimi nasıl çalışır?

oscorp

Hectopat
Hepsiburada'da Visa kart ekleyince 50 TL indirim alınıyormuş. Aldığımız şeyin fiyatından mı düşüyor yoksa ayrı mı veriyor? Yarın bir alışveriş yapacağım için nasıl yapıldığını öğrenmem gerek.

Hocam ben araştırdım. 300 TL ve üzeri alışverişinizde 15 Şubat'tan sonra alacağınız ürünlerde kullanabiliyorsunuz.

Sepette fiyattan düşüyor eğer eklediğin visa kart ile alırsan.

"01-31 Ocak 2020 tarihleri arasında (bu tarihler dahil) Hepsiburada’da Visa kredi kartını ilk kez kaydeden müşteriler 15-29 Şubat 2020 (bu tarihler dahil) 300 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 50 TL indirim kazanacaklardır."

Hocam ben araştırdım. 300 TL ve üzeri alışverişinizde 15 Şubat'tan sonra alacağınız ürünlerde kullanabiliyorsunuz.
Sepette fiyattan düşüyor eğer eklediğin visa kart ile alırsan.

"01-31 Ocak 2020 tarihleri arasında (bu tarihler dahil) Hepsiburada’da Visa kredi kartını ilk kez kaydeden müşteriler 15-29 Şubat 2020 (bu tarihler dahil) 300 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 50 TL indirim kazanacaklardır."
Şimdi ben yarın hem kartı ekleyip hem de onunla 700 liralık alışveriş yapsam düşecek mi? Şubata kadar beklemem gerekiyorsa kötü oldu.

Şimdi ben yarın hem kartı ekleyip hem de onunla 700 liralık alışveriş yapsam düşecek mi? Şubata kadar beklemem gerekiyorsa kötü oldu.
Şubat ayı içerisinde 15 Şubat ile 29 Şubat arasında geçerli dostum maalesef yarın düşmez. Ama kartı ekle bir an önce ki indirimin garanti olsun en azından. Belki alışveriş yaparsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı