Hepsiburada'da AirPods Pro 2299,01 TL

iOS ile olan uyumu, parça kalitesi, servis kalitesi ve ürüne göre birkaç şey daha farklı olabilir. Kulağa bu kadar yakın duran bir cihazın patlamasını istemem açıkçası. Ayrıca gecikme süresi de kötü olabilir.

Alternatif ürünler daha iyi olabilir ama iOS için güzel bir kulaklık.

Bende çakma Gosmart var. Patlamasını test ettim tam 30 dakika ablama kullanırdım, bir şey olmadı ama yine de dünya hali olabilir.

AirPods Pro kullanıcısı olarak 1.5 senesini doldurmuş bulunuyorum ve bahsettiğiniz durumla karşılaşmadım.
Kullanım yoğunluğuna göre oldukça değişiyor. Benimkileri günde 6-12 saat arası kullanıyordum. Pilleri o kadar küçük olan bir cihaz da hâliyle fazla dayanamadı. 5 dakika bile zor dayanacak kadar kötü duruma gelmese bile en azından ilk günün yarısı kadar bir performans sunduğu olabiliyor.

Reddit üzerinde bu gibi durumlarla karşılaşanlara bakabilirsiniz. Aşağıdaki kullanıcı da benzer bir sorun yaşamış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kullanım yoğunluğuna göre oldukça değişiyor. Benimkileri günde 6-12 saat arası kullanıyordum. Pilleri o kadar küçük olan bir cihaz da hâliyle fazla dayanamadı. 5 dakika bile zor dayanacak kadar kötü duruma gelmese bile en azından ilk günün yarısı kadar bir performans sunduğu olabiliyor.

Reddit üzerinde bu gibi durumlarla karşılaşanlara bakabilirsiniz. Aşağıdaki kullanıcı da benzer bir sorun yaşamış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Acaba Airpods 3'te de durum böyle mi? Bakıp göreceğiz ileride. Batarya konusunda iyileştirmeye gittiler mi? Batarya kapasitesi Pro'dan daha düşük çünkü.

3 gün boyunca 2299 TL'ye satılacakmış. Apple fiyatları güncelledikten sonra daha da pahalı olacaktır. Zam öncesi satın almak iyi olabilir.

Türkiye'de olan fiyatı görünce şaşırıyorum. Bir kulaklık nasıl bu kadar pahalı olabilir? Almanya'da 3 birime alabiliyorsunuz,

1637952390821.png

1637952430646.png

Ayrıca @mustaine'in dediği gibi daha uygun fiyata muadiller var. Şahsen ben almazdım.

Peki 1,5 senede bataryası öldü dediniz ya, bunu garantiye gönderemiyor musunuz? Sizden kaynaklı bir durum değil çünkü bu. Değişiklik yapmıyorlar mı?
Hayatımda AirPods nedir görmedim bilmem açıkçası. Bunu 2000TL yapan özelliği nedir? Diğer 500 liralıklarla aynı işlevde değil mi?
Kullandığın zaman anlıyorsun aslında. Ha telefonum iOS olmasaydı düşünmezdim bile ama ekosistem denen şey gerçekten muhteşem. Basit gibi duruyor, o kadar paraya değmez denebiliyor ama aslında hayatınızı çok kolaylaştırdığı için olsun be diyebiliyorsunuz. Ben 1.600 TL'ye almıştım 1,5 sene önce.

Acaba AirPods 3'te de durum böyle mi?

Pillerinin boyutu fazla değişmedi. Yoğun bir biçimde kullanırsanız sonucu aynı olacaktır. Piller, doğası gereği sonsuza kadar dayanamıyor.

Peki 1,5 senede bataryası öldü dediniz ya, bunu garantiye gönderemiyor musunuz?
Gönderebilirsiniz. Servise göndermeden önce dışını ıslak mendille hafifçe sildiğim için sıvı hasarı deyip değiştirmediler. Aslında sorun pildi fakat bunu bahane gösterdiler. :D

Pillerinin boyutu fazla değişmedi. Yoğun bir biçimde kullanırsanız sonucu aynı olacaktır. Piller, doğası gereği sonsuza kadar dayanamıyor.

Gönderebilirsiniz. Servise göndermeden önce dışını ıslak mendille hafifçe sildiğim için sıvı hasarı deyip değiştirmediler. Aslında sorun pildi fakat bunu bahane gösterdiler. :D
Muhtemelen haberiniz vardır. 2020 Eylül ayından önce üretilen bütün airpods pro modelleri için ücretsiz değişim durumu var Apple'da, kronik olarak sorunluymuş. Benimde sol kulaklığım anlamsız bir şekilde bozulmuştu. İçeriden gereksiz dip ses geliyordu. Çok şükür sorun çıkarmadılar, kullanıcı hatası diyerek çünkü üstünden 1.5 seneye yakın geçmişti ve korkmuştum öyle bir bahane sunacaklarından. Fakat değişim sağlandı, Apple'dan bir kez daha memnun kaldım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı