Hepsiburada'da MSI GTX 1660 Ti 2.175 TL

Config

Kilopat
Ben topladığım sistemde kullandığım ve fiyatını çok uygun bulduğum ürünü sizinle paylaşıyorum, biliyorum ki sistem toplayanların çok işine yarayacaktır. Benim gibi bütçesi 1080p'ye yetenler için biçilmiş kaftan.

Captcha Verification

Son düzenleyen: Moderatör:
2300 civarına RTX 2060 modelleri varken, bu model her ne kadar serin ve sessiz olsa da pek de iyi fiyat olmadığını düşünüyorum.
Yani benim için baya uygun güvendiğim kullandığım bir marka. 2300 liraya RTX 2060 alsam bile kullandığım sistem 2K görüntü desteklemiyor, desteklemesi için yapacağım upgrade'i de bütçem karşılamıyor. 2300 TL'ye ısınan yada Hepsiburada dışında bir yerden ürün almak yerine 2150 TL'ye 1660TI almak benim için çok daha mantıklı. :)
Bu çok daha ucuz.
Bu ürünü alabilirsin. Çok daha ucuz 1660Ti. İncelemeside alttaki linkte.
Ürünün incelemesi ve oyun testi burda.
Bu markanın daha fazla ekran kartı var fiyat performans olarak. Bu linkten bulabilirsin.
Markayı biliyorum fakat aklımda soru işaretleri var. 200 TL daha verip MSI almak mantıklı benim için. :)

Yani benim için baya uygun güvendiğim kullandığım bir marka. 2300 liraya RTX 2060 alsam bile kullandığım sistem 2K görüntü desteklemiyor, desteklemesi için yapacağım upgrade'i de bütçem karşılamıyor. 2300 TL'ye ısınan yada Hepsiburada dışında bir yerden ürün almak yerine 2150 TL'ye 1660TI almak benim için çok daha mantıklı. :)

Markayı biliyorum fakat aklımda soru işaretleri var. 200 TL daha verip MSI almak mantıklı benim için. :)
Sorularını gidermen için YouTube’de Donanım Arşivi kanalını inceleyebilirsin :)

Ben de bu markayı bilmezdim inceleme videosunu izlersen anlarsın.

Arkadaşlar inceleme videosunu izledim. Fakat demek istediğim şu herhangi bir servislik problem yaşadığınızda muhattabınız MSI'daki gibi olmayabilir. Bundan bahsettim ben. Yoksa videoyu dün izledim ve kartları çok beğendim. Ama alabiliyorken 200TL'den az bir ücret ekleyip MSI almak mantıklı ki kart sepete eklendiğinde 2.155TL'ye düşüyor :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı