Hepsiburada'da replika ürün satılıyor

Burhanglrsoy

Centipat
Hepsiburadadan aldığım Xiaomi Hybrid Pro HD 2 kulaklık replika çıktı. Satıcı puanı iyiydi aslında. Komiğime giden durum ise satıcı Kayserili çıktı. Böyle olunca durumu doğal karşıladım. 🙂
Bu satıcıdan almadan önce sonsuz kez düşünün.
Konuyla ilgili videoda çektim.
Satıcı: Xiaomi Mi Hybrid Pro 2 HD Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Fiyatı
Videom:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu arkadaşada aynı firma replika satmış:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dosya Ekleri

• 15980291320965193321921270318566.jpg
    15980291320965193321921270318566.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 106
Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburadadan aldığım Xiaomi Hybrid Pro HD 2 kulaklık replika çıktı. Satıcı puanı iyiydi aslında. Komiğime giden durum ise satıcı Kayserili çıktı. Böyle olunca durumu doğal karşıladım. 🙂
Bu satıcıdan almadan önce sonsuz kez düşünün.
Konuyla ilgili videoda çektim.
Satıcı: Xiaomi Mi Hybrid Pro 2 HD Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Fiyatı
Videom:
Bu arkadaşada aynı firma replika satmış:
Xbox için oyun almayı düşünüyordum. Onun replikası olamaz herhalde?

Ilginc. Boyle seyler nadir olur ve bu da size denk gelmiş. N11 ile Hepsiburada sitelerine çok güvenirim. Çok fazla alışveriş yaptım ve bu güne kadar beni üzmedi. Tavsiye etmediğim tek adres Gittigidiyor alışveriş sitesidir.

Hepsiburada replika satmaz. Türkiye'de Xiaomi'nin kendisinden ve ya mağazaya gidip almadığınız sürece neredeyse her Xiaomi ürünü replikadır. 130TL'ye satılan wireless kulaklıklar dahil. Yani Hepsiburada ile iletişime geçin. Umarım bir şey bulabilirler de keşke araştırsaydınız almadan önce.

Hepsiburada replika satmaz. Türkiye'de Xiaomi'nin kendisinden ve ya mağazaya gidip almadığınız sürece neredeyse her Xiaomi ürünü replikadır. 130TL'ye satılan wireless kulaklıklar dahil. Yani Hepsiburada ile iletişime geçin. Umarım bir şey bulabilirler de keşke araştırsaydınız almadan önce.
Malesef kötü yoldan öğreniyorum. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı