Hepsiburada'da satılan ayakkabılar orijinal mi?

yavuzwq

Centipat
Hepsiburada üzerinden Nike airforce 1 marka ayakkabı almayı düşünüyorum. Fakat Nike'ın kendi sitesinde 1000 TL civarında Hepsiburada'da ise 399-500 TL arası bir fiyata sahip. Şikayetvar sitesinde bazı şikayetler var ama orijinal olduğuna dair yorumlarda var kafam bayağı karıştı. Konu hakkında bilgili birisi aydınlatabilir mi?

Ayakkabı linki;

Ben lumberjack almıştım, ayakkabıya bağlı karekod vardı okuttuğumda lumberjack resmi sitesine yönlendiriyor ve orijinal olduğunu belirtiyordu. Kısacası bana orijinal denk geldi. Onun dışında e ticaretlerde koşulsuz şartsız 14 iade hakkın var. Şansını deneyebilirsin.

Hepsiburada üzerinden Nike airforce 1 marka ayakkabı almayı düşünüyorum. Fakat Nike'ın kendi sitesinde 1000 TL civarında Hepsiburada'da ise 399-500 TL arası bir fiyata sahip. Şikayetvar sitesinde bazı şikayetler var ama orijinal olduğuna dair yorumlarda var kafam bayağı karıştı. Konu hakkında bilgili birisi aydınlatabilir mi?

Ayakkabı linki;

Kesinlikle replika. Bu satıcılar 300'e Superstar satıyorlar. Orijinal olma ihtimali yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı