Hepsiburada'dan alınan G29'un garanti belgesi yok

IbrahimBkt

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Logitech G29 direksiyon setini aldım Hepsiburada kendisi sattığı için aldım (Logitech Türkiye garantili) ama kutudan bir garanti belgesi falan çıkmadı içini açtım 2-3 tane kağıt var her neyse ürünü kayıt ettireyim dedim. Seri numarasını yazıyorum bulunamadı falan diyor. Ne yapmam lazım?
Önemli güvenlik, uyumluluk ve garanti bilgileri bir kağıt çıkıyor ama Türkiye garanitili olduğu için başka belge çıkması lazım değil mi?

Dosya Ekleri

• 1698132386259.png
    1698132386259.png
    316,3 KB · Görüntüleme: 59
Merhaba Logitech G29 direksiyon setini aldım Hepsiburada kendisi sattığı için aldım (Logitech Türkiye garantili) ama kutudan bir garanti belgesi falan çıkmadı içini açtım 2-3 tane kağıt var her neyse ürünü kayıt ettireyim dedim. Seri numarasını yazıyorum bulunamadı falan diyor. Ne yapmam lazım?
Önemli güvenlik, uyumluluk ve garanti bilgileri bir kağıt çıkıyor ama Türkiye garanitili olduğu için başka belge çıkması lazım değil mi?

Durumu Hepsiburada müşteri hizmetleriyle paylaştınız mı? Lakin faturanızda aynı görevi görecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben hep fatura verdim teknolojik ürünleri garantiye verirken fatura da yetiyor diye biliyorum.
aradım ama yetmiyormuş

Eğer ürün Türkiye ürünü ise zaten dediğim yöntemle verebilirsiniz garantiye falan onun dışında arkadaşın da yazdığı gibi müşteri hizmetlerini arayın. İlginç bir durum.
İade yaptırıcam hepsiburada kendisi sattığı için almıştım rezillik..

Geri
Yukarı