Hepsiburada'dan Alınan Ürünü İade Etmek

ALFAM diye bir saticidan.

Hepsiburada benden ürunu teknik servise vermemi istede bunu nasil yapacağım verirsem elime bir rapor verilcekmis o rapor sayesinde urunu iade edebirmisim.
WD'nin sitesinden ulaşım sağlayın. Keşke Hepsiburada satıcısından alsaydınız, böyle durumlarda en azından kendileri de servise gönderim sağlıyor.

Abi galiba rma olusturmami istiyorlar rma olusturma kisminda adres istiyor ama ulke kısmında Türkiye yok Türk and cholke island var.
WD'nin sitesinden ulaşım sağlayın. Keşke Hepsiburada satıcısından alsaydınız, böyle durumlarda en azından kendileri de servise gönderim sağlıyor.
Adresi nasil gireceğim aldigima pisman oldum.

Tamam.
Bu arkadaşlar yetkili distribütör olduklarını söylemişler. Bu markanın iletişim bilgileriyle iletişime geçip ne yapacağınızı sorun.

3 Distribütör ile iletisime gectim hepsidd ürun bize ait degildir diyor.
Bu arkadaşlar yetkili distribütör olduklarını söylemişler. Bu markanın iletişim bilgileriyle iletişime geçip ne yapacağınızı sorun.

Abi yardimin için cok sagol urunu iade etmeyi basardim bayağı ugrastim en sonunda garanti belgesi ürünün icinden cikmamisti hsrsntinbelgesini istedim onlarda adres verdi iade ettim cok sağ olun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı