Kapalı kutu ürünü iade etmek

Siparişlerim sayfasının kenarında ürünü iade et yazıyor mu? Sürekli n11'den alışveriş yaptığım için gittigidiyor'u bilmiyorum, buna bastıktan sonra magaza size iade kodu veriyor. O kod ile dedikleri kargo firmasından ürünü geri gönderiyorsunuz. Kutuyu açmadığınız için hiç sorun çıkarmadan hemen alırlar.

Annotation 2020-01-20 202236.png

Siparişlerim sayfasının kenarında ürünü iade et yazıyor mu? Sürekli n11'den alışveriş yaptığım için gittigidiyor'u bilmiyorum, buna bastıktan sonra magaza size iade kodu veriyor. O kod ile dedikleri kargo firmasından ürünü geri gönderiyorsunuz. Kutuyu açmadığınız için hiç sorun çıkarmadan hemen alırlar.

Eki Görüntüle 489311
Hocam böyle bir şey vermediler. Para transferi durduruldu, satıcıya iletişime geçin diyor. Yazdım ben de adamlara ama geri bir şey yazmadılar.

Eki Görüntüle 489311
Hocam aynı bileşenlere sahibiz. Tek fark benim soğutucu kırmızı :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı