Hepsiburada'dan Alışveriş Yapılır mı?

My Man!

Kilopat
Makaleler
11
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba!

Sistemime geniş çapta upgrade yapacağım hatta elimde sadece depolama birimlerim kalacak diğer her şeyi yenilemeye çalışacağım. Hepsiburada.com'dan, satıcı olarak da Hepsiburada'yı seçerek parçaları alırsam kargoda hasar alır mı? Parçalardan birinde sıkıntı oldu, garanti işlemleri nasıl? Gibi bir ton düşüncem var. Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim. RAM'i başka yerden alacağım, bu arada ürünler genel anlamda piyasayla aşağı yukarı aynı olmasına rağmen RAM'ler biraz pahalı geldi.

Düşündüğüm sistem:

Düşüncelerinizi de paylaşırsanız sevinirim. İyi günler :)

@GCN @BERWAR @KralGS

Son düzenleyen: Moderatör:
Satıcı Hepsiburada olan'dan hiç düşünmeden alabilirsiniz. Farklı satıcılardan alacağınız zaman mağaza puanı en yüksek olandan yapın. Ne kadar yüksekse o kadar sorunsuz bir satıcı demektir.

Ucuz ve güvenilir siteler olarak parçaları Webdenal ve Teknobiyotik sitelerinden almanı öneririm.
Aynı karta 1.200Tl istiyor Teknobiyotik ş uanda hocam. Normalde ben de oradan öneri yapıyorum, alış veriş de yaptım oradan. Ama burası daha ucuza geldi nedense. Siz ucuza toplayabilirseniz, oradan alırım. Teşekkür ederim cevap için.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı