Hepsiburada'dan Apple ürünü almak

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda Apple Watch S3 almayı düşünüyorum. Virüsten dolayı AVM'ye gitmeye de cesaret edemiyorum. Bildiğim kadarıyla Hepsiburada Apple'ın yetkili bayiisi gibi bir şey acaba Hepsiburada'dan ürün alsam herhangi bir sıkıntısında Hepsiburada'ya mı göndermem gerekir yoksa Apple'ın yetkili servisine gidip işimi halledebilir miyim?
Teknosa gibi yerlerden aldığımda bana hiç telefonu bize verin biz hallederiz demediler direkt Apple'a yönlendirdiler.

Apple Türkiye garantisi varsa direkt Apple'a verirsin bir sorun olduğunda. Hepsiburada güvenilirdir sorun çıkarmazlar.

Hepsiburada'dan şu 4 ay içerisinde 2 kere alışveriş yaptım ve ikisi de bozuk veya kullanılmış olarak çıktı (tıraş makinesi almıştım her tarafı kıl içindeydi) fakat satıcı Hepsiburada değildi. Şimdi satıcı Hepsiburada acaba kullanılmış veya sahte falan çıkma olasılığı var mı?
Hayatımda ilk defa böyle bir parayla alışveriş yapacağım ve açıkcası mağdur olmak da istemiyorum.

Merhaba, yakın zamanda Apple Watch S3 almayı düşünüyorum. Virüsten dolayı AVM'ye gitmeye de cesaret edemiyorum. Bildiğim kadarıyla Hepsiburada Apple'ın yetkili bayiisi gibi bir şey acaba Hepsiburada'dan ürün alsam herhangi bir sıkıntısında Hepsiburada'ya mı göndermem gerekir yoksa Apple'ın yetkili servisine gidip işimi halledebilir miyim?
Teknosa gibi yerlerden aldığımda bana hiç telefonu bize verin biz hallederiz demediler direkt Apple'a yönlendirdiler.
Apple direkt olarak Hepsiburada ile çalışmaktadır. Çok güzel ve sağlam bir iş modeli geliştirdiler. Lansmanları vs. Hepsiburada üzerinden yapıyorlar. Satıcısı Hepsiburada olan Apple ürünleri, Apple Türkiye garantili yani Apple servise götürebilirsin.

Hepsiburada'dan şu 4 ay içerisinde 2 kere alışveriş yaptım ve ikisi de bozuk veya kullanılmış olarak çıktı (tıraş makinesi almıştım her tarafı kıl içindeydi) fakat satıcı Hepsiburada değildi. Şimdi satıcı Hepsiburada acaba kullanılmış veya sahte falan çıkma olasılığı var mı?
Hayatımda ilk defa böyle bir parayla alışveriş yapacağım ve açıkçası mağdur olmak da istemiyorum.
O satıcıları söyleyin THH'ye şikayet edelim öyle iş mi olur? Ben yaklaşık 30-40 şey aldım sadece birinde sorun çıktı 3 günde iade alıp değiştirdim. Sorun çıkmaz merak etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı