Hepsiburada'dan Bilgisayar Parçaları Satın Almak

Swind

Kilopat
Daha fazla  
İyi akşamlar. Vatan Bilgisayar'dan parçaları alıp orada toplattırmayı düşünüyordum. Parçalar genelde ucuz geliyordu. Ama Hepsiburada'ya baktığımda daha ucuz olduğunu gördüm. Bütün bilgisayar parçalarını oradan almayı düşünüyorum. Doğru mu düşünüyorum? Birde kargo gelince parçaların herhangi birinde bir sıkıntı çıkarsa kimle nereden iletişime geçeceğim?

Tek bir siteden bütün parçaları almak zorunda değilsiniz. Ben sistem topladığımda neredeyse tüm parçaları ayrı ayrı sitelerden almıştım. Siz de araştırın ve en ucuz olan parçaları farklı sitelerden alın bence. Parçaları en ucuz bu şekilde alabilirsiniz.
Site olarak Webdenal, Teknobiyotik, Inventus sitelerini öneriyorum. Yine de bir bakın.

Dediğiniz siteler güvenilir mi ? Kargo geldiğinde kutunun yarısı göçük vs. gibi bir sorunla karşılaşmam ?

Dediğiniz siteler güvenilir mi ? Kargo geldiğinde kutunun yarısı göçük vs. gibi bir sorunla karşılaşmam ?
Hayır, siteler kesinlikle güvenilirdir. Bana güvenebilirsiniz :) Birçok kez alışveriş yaptım. Eğer ucuz mal satan bir site gördüyseniz buraya sorun yinede. Fakat bu önerdiğim sitelerden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı