Hepsiburada'dan hazır PC alınır mı?

Biliyorum toplamak daha iyi olur ama ben yanlış bir şey yaparım diye korkuyorum ve yapamayabilirim yaşım küçükde anlamıyorum fazla. :D

Anlayan arkadaşını bulursun bir tane PC ci almadan önce git söyle bir tane PC toplayacağım ne kadar ücreti diye. Babanla beraber git. Daha perfornmanslı bir ürün alacaksın. Mesela hazır sistemde 500 GB M.2 alırsın. Kendin toplarsan 1TB M.2 kullanırsın. Tamam toplama toplayanı bul. 200-300 neyse veririsin.

Anlayan arkadaşını bulursun bir tane PC ci almadan önce git söyle bir tane PC toplayacağım ne kadar ücreti diye. Babanla beraber git. Daha perfornmanslı bir ürün alacaksın. Mesela hazır sistemde 500 GB M.2 alırsın. Kendin toplarsan 1TB M.2 kullanırsın. Tamam toplama toplayanı bul. 200-300 neyse veririsin.
İnternetden mi aliyim yoksa gidip babamla mı aliyim vatan bilgisayardan.

İnternetten mi aliyim yoksa gidip babamla mı aliyim Vatan Bilgisayar'dan.

Parçaları internetten sipariş ver. Acele etmeden düşün fiyatları takip ederek sipariş ver. Gaming gecesini takip et. Vatan biraz pahalıya gelir. Ama Vatan'dan alıp toplatabilirsin. Hala topluyorlar. Gidip de 1 günde PC toplayıp şampiyonlar ligi kupası kaldırmış gibi Vatan'dan çıkma.:D

Geri
Yukarı