Hepsiburada'dan şikayetçiyim

• Konuyu başlatan nemo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 1B

nemo

Hectopat
Hepsiburada'dan aldığım ürün yanlış geldi ve bu yanlışı eleştiren bir değerlendirme yaptım. Fakat yayınlanmadı. Beş yıldız verip yalan bilgi verenler mi onaylanıyor sadece? Bu mudur mantık? Ürünü yanlış verenden çok, yorumumu yayınlamayan Hepsiburada'ya sinirlendim. Benim için Hepsiburada bitmiştir.

1602843011184.png

Hepsiburada'dan aldığım ürün yanlış geldi ve bu yanlışı eleştiren bir değerlendirme yaptım. Fakat yayınlanmadı. Beş yıldız verip yalan bilgi verenler mi onaylanıyor sadece? Bu mudur mantık? Ürünü yanlış verenden çok, yorumumu yayınlamayan Hepsiburada'ya sinirlendim. Benim için Hepsiburada bitmiştir.

Eki Görüntüle 703796

Hocam benim de sipariş ettiğim SSD'yi göndermediler. Sonra iade ettiler ama 584TL'nin üstüne kondular.

Hocam konu pek öyle değil. Hatalı gelen ürün satıcının yapmış olduğu hata ile ilgilidir. Devamlılığı olan bir şey değil. Ürün performansını vs. beğenmiyorsan bunu yayınlarlar. Satıcı eleştirini satıcıyı puanlayarak yapabiliyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğru bir karar.
Size ürün yanlış gelmiş ve siz onunla ilgili bir yorumda bulunmuşsunuz yani bu konuda tamam mağdursunuz doğru ama eğer doğru gelseydi ve çalışmama gibi bir sorun olsaydı yorumunuz onaylanırdı.

Sorun yaşamanız kötü olmuş ben Hepsiburada'dan defalarca alışveriş yaptım çok şükür bir sorun olmadı.

Hocam konu pek öyle değil. Hatalı gelen ürün satıcının yapmış olduğu hata ile ilgilidir. Devamlılığı olan bir şey değil. Ürün performansını vs. beğenmiyorsan bunu yayınlarlar. Satıcı eleştirini satıcıyı puanlayarak yapabiliyorsun.
Ben yanlış gelen üründen dolayı bir şikayetimi belirtmedim. Yanlış gelen ürünü eleştirdiğim yorumu onaylamadıkları için siteyi suçlu buluyorum. Yorumlarda benim gibi birini görsem mesela kesinlikle satın almazdım.
Doğru bir karar.
Size ürün yanlış gelmiş ve siz onunla ilgili bir yorumda bulunmuşsunuz yani bu konuda tamam mağdursunuz doğru ama eğer doğru gelseydi ve çalışmama gibi bir sorun olsaydı yorumunuz onaylanırdı.
Şimdi ürünü iade etmek için onca yolu tepiyorum. Ben bunu yapmak zorunda mıyım? Ürün satın alırken, yanlış yollayabiliriz diyorlar mı? Neresi doğru? :D

Yeni konular

Geri
Yukarı