Hepsiburada'dan elektronik alışveriş yapmayın

Çok basit, ürünü açmadiysan iade ediyorsun. Niye bu kadar yukseldiniz?
Satıcı neden dolandırıyor? Benim kaybettiğim vakit önemsiz mi yani? Acilen kulaklığa ihtiyacım vardı bu sorun yüzünden kargo para iadesi vs en az 30 gün beklemek durumunda kalacağım.

Ortada dolandırılma filan yok konu açacağınıza ürünle alakalı araştırma yapmış olsanız Çin ve global isimlerinin farklı olduğunu görürdünüz.

Hepsiburada genellikle defolu veya kronik sorunlu cihazları ucuza satıyor. Ama burada Hepsiburada'nın bir suçu olduğunu düşünmüyorum. Bu tip satıcılar her yerde var. Müşteri hizmetlerine yazın ve satıcıyı dolandırıcılıkla suçlayın. Eğer ürün açıklamasında orijinal olmadığı yazmıyorsa adam dolandırıcı zaten.
Hepsiburada, N11 ve Sahibinden satıcıyı korur alıcıyı kısmen koruyan sadece GittiGidiyor var. Geçmiş olsun.

Trendyol ve Hepsiburada satıcıyı koruyor. N11 ve GittiGidiyor tamamen Allah'a emanet, ama işin güzel yanı satıcıyla doğrudan mesajlaşabiliyorsun.
Ortada dolandırılma filan yok konu açacağınıza ürünle alakalı araştırma yapmış olsanız Çin ve global isimlerinin farklı olduğunu görürdünüz.

Xiaomi airdots/earbuds modelinin piyasada orijinalden çok sahtesi var. Adam fotoğraf atmamış orijinal olduğunu nasıl iddia edebililiyorsun?

Bu günde dolandırıldık. Sipariş verdiğim ürün ile alakasız bir ürün gönderildi. İşin garibi gönderilen üründe orijinal değil. Hepsiburada ile iletişime geçtim tüketiciyi savunmak yerine satıcıyı savunuyor.

Eki Görüntüle 1403887

Arkadaşlar Xiaomi Bluetooth kulaklık alacaksanız lütfen mağazadan alın. Çok fazla çakma ürün var piyasada. Bu arkadaş fark etmiş. Siz etmeyebilirsiniz. Kulağınızda patlamasın. Lütfen dikkatli olun.

Geri
Yukarı