Hepsiburada'dan Ürün Alıp Vatan Bilgisayar'da Toplattırmak

Montaj videolarını izleyebilirsiniz. Ayrıca sistem toplayacaksanız 30-40 dakikalık videolardan sıkılmamanız lazım :) Alırsın parçaları videoyu izlerken, durdura durdura yaparsın montajını. İlk toplayanlar için biraz zahmetli olur tabii ama bir o kadar da eğlenceli.

Ayrıca montajını yapacağın sırada konu açıp sorularını ve sorunlarını paylaşabilirsin.
2 günümü aldı bilgisayarı toplamak. Kablo yönetimi uzun sürdü valla. :)

İlk defa toplayacağım. İçimde biraz tedirginlik var açıkçası :) Parçaları yerleştirmede değil de kabloları takamazsam diye biraz korkuyorum diyebilirim :)

İlk defa toplayacağım. İçimde biraz tedirginlik var açıkçası :) Parçaları yerleştirmede değil de kabloları takamazsam diye biraz korkuyorum diyebilirim :)
Merak etmeyin burada her probleminize yardım edecek üyeler ve yetkililer var :) Ben de ilk montajımda kablolar ile biraz kavga etmiştim ama sağolsun Sosyal var yani :) Sosyal'e güvenerek ilk kasamı kendim topladım.

Merak etmeyin burada her probleminize yardım edecek üyeler ve yetkililer var :) Ben de ilk montajımda kablolar ile biraz kavga etmiştim ama sağolsun Sosyal var yani :) Sosyal'e güvenerek ilk kasamı kendim topladım.
İnşallah bende ilk kasamı sorunsuz bir şekilde toplayabilirim :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı