Hepsiburada'nın Yaptığı Sahtekarlık

G750H model bir PSU aldım 21 aralıkta. O günden itibaren bekliyordum. 27 kasımda kargoya verilir yazılıyordu. 28 kasım olmuştu hala vermemişlerdi kargoya. Aradım dedim ki niye verilmemiş kargoya, satış elemanı 3 aralık'ta verilir kargoya alırsınız ürününü stokta var demişti. Bu gün aradım neden ürünüm kargoya verilmemiş diye, sizi bilgilendirmişler efendim ürününüz kargoya verilecek diye, yarın verilmesi lazım fakat ürününüz stokta görülmüyor yarında verilmezse kayıt yaparsınız dediler. Bende dedim ki be adamlar yoksa neden var diyorsunuz, ben başka siteden alırdım diyorum. Hayır bazıları almış yorum yazıyor ben indirime girdiğinde aldım yapılan şeye bak. Yarında gelmezse şikayet edebilir miyim? Şimdi PSU olmuş 900 lira, gel de al. Yarın inşallah atarlar. Konu sürecini buradan devam ettiririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim'de 27 kasımda kargoya verilmesi gerekiyordu 3'ü oldu hâla verilmedi istanbuldan samsuna kaç günde gelir bir günde gelmez bence 5 aralıkta filan gelmez kargolar bekleyeceğiz artık, ayrıca 5 aralıktan sonra şikayet hakkım oluyor mu ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı