Hepsiburada'yla iletişime nasıl geçilir?

Mr.Rose

Femtopat
Daha fazla  
Laptop alacağım Hepsiburada'dan fakat satıcı da Hepsiburada yazıyor. Nasıl oluyor anlayamadım. Ben ürünü aldıktan sonra sıkıntı çıkarsa Hepsiburada'ya nasıl ulaşacağım? İletişimleri de gözükmüyor, bilgisi olan var mı? Teşekkürler.

Laptop alacağım Hepsiburada'dan fakat satıcı da Hepsiburada yazıyor. Nasıl oluyor anlayamadım. Ben ürünü aldıktan sonra sıkıntı çıkarsa Hepsiburada'ya nasıl ulaşacağım? İletişimleri de gözükmüyor, bilgisi olan var mı? Teşekkürler...

Satıcı direkt Hepsiburada ise yanlış bilmiyorsam Hepsiburada'nın depolarından geliyor. Şu ana kadar hep satıcı Hepsiburada olan ürünleri almaya çalıştım, bana güvenilir geliyor. Bir sorun üzerine müşteri hizmetleri yardımcı olur herhalde fakat daha önce bilgisayar almadım o yüzden net bir bilgim yok.

Laptop alacağım Hepsiburada'dan fakat satıcı da Hepsiburada yazıyor. Nasıl oluyor anlayamadım. Ben ürünü aldıktan sonra sıkıntı çıkarsa Hepsiburada'ya nasıl ulaşacağım? İletişimleri de gözükmüyor, bilgisi olan var mı? Teşekkürler.

Hepsiburada internet sitesi üzerinden satış yapan birçok satıcı mevcut. Vergi levhası ve gerekli evrakları olan birçok firma istediği kategoride fatura keserek satış yapabiliyorlar.
Hepsiburada aynı zamanda kendisi de satış yapıyor.

Bilgisayarda bir sorun olduğu zaman siparişlerim kısmından gerekli adımlara ulaşabilirsiniz. Gerekirse iade, değişim ve onarım talebinde bulunursunuz. Buna göre de ürünü hangi kargo firması ile nereden göndereceğinizin bilgisini gönderirler.

Geri
Yukarı