HepsiExpress Kargo Rezilliği

Aynı ben :D Bana da öyle oldu 5 Aralık'tan nereye öteleyecekler çok merak ediyorum. Tahmini teslimat zamanına nasıl nereden baktınız?
Merhaba,
Hepsiexpressi aradığımda otomatik olarak ses kaydı ile bilgi veriliyor. Zaten operatöre ulaşamıyorsunuz, sözde başka müşterilere hizmet veriyorlarmış hepsi tüm gün. Takip numarası ile sorgulandığında telefondan yine aynı otomatik bilgilendirme yapılıyor. Hepsiexpress'in (expressi buysa normali nasıldır) web sitesi sorgulamasında tarih görünmüyor, hepsiburada da ise halen 1 aralık görünüyor. Kargo gelecek diye tüm gün çıkmadım evden, tüm sistem gelecek o güç kaynağını bekliyor... İşin tuhafı web sorgulamasına göre Kartal Dağıtım Merkezi'nde 24 saattir, oranın tam olarak nerede olduğunu bilsem gidip alacağım. Kartal denilen yer benim evime maks 20 dakika, ancak görünüşe göre minimum 4 gün daha bekleyecekmişiz. Hem HB'ye hem Hepsiexpress'e mail/mesaj atıp, Tüketici Heyeti'ne başvuracağımı belirttim.

Sizinkini Hepsiburada sayfasından mı bildirdiler ?

Merhaba,
Hepsiexpressi aradığımda otomatik olarak ses kaydı ile bilgi veriliyor. Zaten operatöre ulaşamıyorsunuz, sözde başka müşterilere hizmet veriyorlarmış hepsi tüm gün. Takip numarası ile sorgulandığında telefondan yine aynı otomatik bilgilendirme yapılıyor. Hepsiexpress'in (expressi buysa normali nasıldır) web sitesi sorgulamasında tarih görünmüyor, hepsiburada da ise halen 1 aralık görünüyor. Kargo gelecek diye tüm gün çıkmadım evden, tüm sistem gelecek o güç kaynağını bekliyor... İşin tuhafı web sorgulamasına göre Kartal Dağıtım Merkezi'nde 24 saattir, oranın tam olarak nerede olduğunu bilsem gidip alacağım. Kartal denilen yer benim evime maks 20 dakika, ancak görünüşe göre minimum 4 gün daha bekleyecekmişiz. Hem HB'ye hem Hepsiexpress'e mail/mesaj atıp, Tüketici Heyeti'ne başvuracağımı belirttim.

Sizinkini Hepsiburada sayfasından mı bildirdiler ?
Evet dağıtım merkezinde 3 gündür dağıtıma çıkmıyor böyle saçmalık olmaz. Şubeleri nerde o bile meçhul :)

Bugūn 2.5 saat ptt kargo veznedarının keyfinin gelmesini bekledim bende.Kadın eve gitmiş mesai saatinde kargoyu kapatmış nasıl rahat sistemleri varsa.Haftasoni kapalı diyebilirsiniz ptt kargo ancak cumartesi 8.30-13.00 arası çalışıyor kargo hizmeti.

Eskiden satıcısı Hepsiburada olan ürünleri tercih ederdim güvenilir vs diye, ki bu beni ilk mağdur edişleri değil. Bundan sonra tam tersi olacak, isminde hepsi ya da burada geçen hiç bir yerden alışveriş yapmayacağım :)

Bu arada az önce siteden mail geldi, şimdi mailleşme zamanı.

Arkadaşlar dışarıda yollara bile baksanız bütün kargolar arı gibi çalışıyor. Çok yoğunlar. Gecikmesi çok normal. Bütün insanlar o günü bekledi. Sadece pc parçası değil herşeyi sattılar. Çok normal gecikmesi. İtopya sitesinden ürün aldım UPS kargo hala gelmedi. Hepsiburada bugün geldi. Vatan bilgisayar hala gelmedi. Normal yoğunluk ürünler sıkıntılı gelmesinde.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı