HepsiJet kargo hala dağıtım merkezinde görünüyor

mehmet458

Femtopat
Daha fazla  
5 gün õnce bir firmadan bilgisayar parçası sipariş verdim. HepsiJet firması ile gõndermişler, halen Ankara TM dağıtım merkezinde. Hayır yani bu durumu yaşayan bir tek ben değilim, kargo 7-8 günde gelecek. Hayır yani bu firmanin kötü olduğunu bile bile saticilar neden halen bu firmayi kullaniyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
5 gün õnce bir firmadan bilgisayar parçası sipariş verdim. HepsiJet firması ile gõndermişler, halen Ankara tm dağıtım merkezinde. Hayır yani bu durumu yaşayan bir tek ben değilim, kargo 7-8 günde gelecek. Hayır yani bu firmanin kötü olduğunu bile bile saticilar neden halen bu firmayi kullaniyor?

Uygun fiyata anlaşmaları vardır belki de, müşteri desteğini ya da şubeyi arayıp durumu dile getirin aciliyet belirtin neden hala gelmediğini sorun başka çaresi yok.

Firma kötü degil ki zaten. Kasim indirimleri yüzünden kargo firmalari ve teslimatlar cok aksiyor. Durumu nazik bir dille müsteri hizmetleri ile görüsebilirsiniz. Belki bir sorun vardir ve sorunca ögrenebileceksiniz.

Evet 3 gün iye belirtmeyin ozaman ben o günü evde bekledim iznimi aldirdim 1 haftaysa 1 hafta deyin bunlara bu firmaya formantasyon eğitimi şart
Aynen öyle. Kargo takip den kargomun nerde olduğu bile görünmüyor. Taşımada veya da şubeye ulaştı diye de yazmıyor her türlü eksik bir firma.

Arkadašlar bugun 10 gün oldu halen ankara tm aktarmada yaziyor firmaya iletisim kurdum gerekli kontrolleri saglayacaz deyip sağlamiyorlar 🤣 amazon yurtdisindan siparis vermistim 7 günde geldi

Arkadašlar bugün 10 gün oldu halen Ankara tm aktarmada yaziyor firmaya iletisim kurdum gerekli kontrolleri saglayacaz deyip sağlamiyorlar 🤣 Amazon yurt dışından sipariş vermistim 7 günde geldi.

Şikayet oluştur emin ol o zaman daha ciddiye alıyorlar. Normal aradığın zaman başından savıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı