Teknobiyotik kargo ne zaman teslim edilir?

eephesuss

Femtopat
Daha fazla  
Cumartesi gunu Teknobiyotik'ten APU sistem aldim, montaj+Windows 10 driver kurulumlu. Bu sabaha kadar siparisiniz alindi diyordu, sabah siparisiniz hazirlaniyor. En kisa zamanda kargoya verilecek yaziyor, kargo takip linki var. Linke girdigimde yarin 9 la 22 arasi tahmini teslim diyor ama daha kargoya verilmedi gozukuyor.

Cumartesi gunu Teknobiyotik'ten APU sistem aldim, montaj+Windows 10 driver kurulumlu. Bu sabaha kadar siparisiniz alindi diyordu, sabah siparisiniz hazirlaniyor. En kisa zamanda kargoya verilecek yaziyor, kargo takip linki var. Linke girdigimde yarin 9 la 22 arasi tahmini teslim diyor ama daha kargoya verilmedi gozukuyor.
Yarın o saatlerde kargoya teslim edeceklerdir. Kargoya teslimi, kargodan size teslim kısımlarına da en net yanıtı Teknobiyotik ve anlaşmalı oldukları kargo firması verecektir. Buradan tamamen 3. şahıslar olarak yazarız biz.

Keşke konu açmak yerine 2 gün sabretseniz.
Yarın veya öteki gün teslim edilir.

Tüm parçaları dikkatlice incele. Depolamada çalışan insanların hata yaptığı çok oluyor. Yanlış model ya da eksik parça. Teker teker kontrol et gerekirse.

Zamanında souğutucu aldım. 2 kere yanlış ve eksik gönderdiler ondan söylüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı