HepsiJet kargoyu 2 gündür getirmiyor

Ynka

Hectopat
Arkadaşlar 3 gün önce Hepsiburada'dan aldığım şeyi arkadaş kargoya verdi ve 3 gündür aynı şekilde bekliyor yola falan da çıkmıyor 2 gündür yazıyorum HepsiJet'e hatta bugün ağır bir dille aranızda duygusal bir bağ mı oluştu kargomu yollayın birader yazdım ona rağmen saçma sapan cevaplar veriyorlar. Yok şehrinize geldiğinde size mesaj gelir diye sinir geldi artık yürüyerek gitsem 5 saatte gider alırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
6 gün bekledim ben, işlemcş almıştım. Bursa’dan Ankara aktarmaya iki defa geldi ve döndü. En son hukuki süreç başlatacağımı duyunca aynı gün kargoladılar. Bu aralar hepsijet karışık, düzgünce işlerini yapamıyorlar. Yurtiçinden şaşmayın şu anlık.

HepsiJet bugüne dek aldığım her ürün için telefon edip mahalleden teslim etti ürünü. Evin adresi yazmasına rağmen apartmana girmiyorlar. Ben hepsiburada'dan alışveriş yapmayı bıraktım çok mutluyum.

6 gün bekledim ben, işlemcş almıştım. Bursa'dan Ankara aktarmaya iki defa geldi ve döndü. En son hukuki süreç başlatacağımı duyunca aynı gün kargoladılar. Bu aralar HepsiJet karışık, düzgünce işlerini yapamıyorlar. Yurtiçinden şaşmayın şu anlık.

Vallahi ya Allah belasını versin böyle kargo firmasının bende birdeha asla bir şey almam bu firmayla gelen, şimdi iptal edeceğim siparişi başka siteden alacağım boşu boşuna 3 gün bekledim.

Geri
Yukarı